Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

všetci používatelia dricloru, napíšte názor

driclorka

ďakujem za odpoveď ... ja som si driclor začala dávať v auguste, niekedy to svrbí, inokedy nie, mávala som aj červené fĺaky z neho, no teraz si dávam upokojujúci krém, takže nemám nejaké extrémne problémy, len to akné ... tak som sa radšej pýtala, či nemá niekto nejaký problém s driclorom ... takže bodka dakujem

bodka.a

Ahoj driclor mi pomáha už vyše roka,najprv som s ním mala trošku problémy kým si koža zvykla možno som si ho dávala aj príliš veľa,pretože som sa zvykla potiť fakt veľmi a chcela som to čo najskôr odstrániť,no po dvoch troch týždňoch bolo všetko ok,podpazušie ma už z neho nepálilo ani nesvrbelo..a potiť som sa prestala asi po troch naneseniach... neskôr som jeho používanie aj obmedzila... aj počas leta som si ho dávala len tak že napríklad tri dni za sebou raz za mesiac a nepotila som sa v podpazuší vôbec... po dlhšej dobe som ho zase začala používať aspoň raz za týždeň(kvôli diskotékam a tak kde viem že sa určite spotím-teda noc predtým si ho dám) a stačí mi to :):)
a čo sa týka akné,neviem Ti povedať,mám problémovú pleť,rýchlo sa mastiacu s rozšírenými pórmi ,ale odkedy používam driclor som nezazanamenala nejaké závratné zhoršenie,ale u každého to môže byť inak :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

všetci používatelia dricloru, napíšte názor - Fórum - ZDRAVIE.sk