3D Mihalnice

Dominka

samozrejme, ze to neboli.. aplikacia trva ale skoro dve hodiny. Je dobre po nejakom čase napr.3tyzdnoch ist mihalnice doplnit ku kozmetičke

LuciaLus

Clementine ...mala si smolu na cloveka ktory ti ukazal ako sa 3D mihalnice robit nemaju
1.vziadnom pripade nesmie baba lepit jednu mihalnicu na viac ako jednu mihalnicu tvoju ,zivu ...preto sa ti krutili a boleli ...na ociach sa ti vymenia komplet mihalnice cca do 6 tyzdnov. Logicky su niektore mensie a ine vacsie lebo maju rozdielny vek ak zlepis malu mihalnicu s velkou pred vypadnutim- mala tlaci velku tym ze raste a vyklana ju
2.ked velka vypadne tazi malu+ta nalepena
3.stipanie,opuchy,zapal oci...no aj v 3D mihalniciach su kvaline lepidla a nekvalitne lepidla normalne...
Dufam ze ich pre zlu skusenost nezavrhnes v tom to pripade podla opisu bude za tym zla kvalita a zala robota

ninka1616

3D mihalnice je super vec , nemusíte sa maľovať a vaše oči sú stále upravené :) mala som ich rok ale dala som si ich pred týždňom dole, ono to vyzerá pekne max.2 týždne potom sa to začne krútiť,padať a s každou umelou mihalnicou vypadne aj vaša .. keď vám to dorobí kozmetička a otvorite oči trošku to štípe..ale inač fajn :)

kamoska_

absolutne nesuhlasim s Clementine, asi si mala velmi zlu kozmeticku, moja skusenost je o 180 stupnov ina. Ja som s nimi nad mieru spokojna, treba si dobre vybrat kozmeticku.

Clementine

Dievcata, ja som sa nechala nahovorit, lebo sa mi pacilo, ze by som rano len vstala a nemusela sa starat o nic. Nehovoriac o tom, ze som prave mala ist na letnu dovolenku a kazda z nas chce vyzerat super aj po vylezeni z vody :)
Tak som si ich teda dala spravit.
Aplikacia stala 60e. Bolo to dost neprijemne. Celkovo, nemam nejak extra citlive oci, ale to lepidlo co tam davaju (umele mihalnice priamo lepia na Vase)je podla mna prilis agresivne na taketo nieco. Smrdelo to uplne ako lepidlo na umele nechty.
Cele to trvalo hodinu. Nebolo to nic, ako som si predstavovala, ze si pekne lazkam a oddychnem si. Modlila som sa nech to uz ma dokoncene.
Po aplikacii som si to poriadne ani nevidela, ako ma strasne stipali oci. Cely den mi slzeli, no vecer, ked som sa pozrela do zrkadla, bola som spokojna. Bolo sice vidiet, ze je to umele a boli dost riedke (tu by som chcela podotknut, ze kozmeticka Vam to neda na kazdu jednu. Teda aspon mne ked mi zacali vypadavat, tak som mala na jednej umelej prilepene aj styri vlastne) ale vyzeralo to urcite lepsie ako ked nie som namalovana vobec.
Lenze rano ked som sa zobudila, mala som cele opuchnute oci. Takze tu pre tie, ktore nespia celu noc na chrbte bez pohnutia - je to ozaj nanic. Ked si predstavite, ze si ich prilahnete ked lezite tvarou na vankusi a ze tie tvrde umele mihalnice Vam tlacia na viecka,chapete, ze efekt po zobudeni rozhodne nie je to po com ste tuzili. Po case si oci trochu zvyknu, ale celkovo to je velmi neprijemne. Plus, efekt bol pekny prve dva dni. Potom sa mi tie mihalnice zacali krutit. A nejaky hrebienok Vam nepomoze.
Vyzeralo to fakt zle. Potom som uz musela zacat pouzivat spiralu, nech ich da trosku dohromady, aby sa tou spiralou drzali aspon o nejaku inu a nepichali ma do oka.
A ked mi zacali vypadavat... Vase mihalnice sa tymi umelymi strasne oslabia. Padaju ako dive. A pokial si nechcete davat stale doplnanie (je to aj celkom drahe) tak s polkou oka umelou a s polkou zakrpatelou. Nic moc. Posledna mi vypadla asi po dvoch mesiacoch od aplikacie, ale mozte si ich dat aj v salone dole, ale ja uz som nechcela, lebo to je dalsia chemia a nechcela som, aby mi to vyzralo este poslenu mini mihalnicu, co mi tam zostala.

Bala som sa, ze mi nedorastu (predtym som mala dost dlhe mihalnice, ale ved nikto si nevie vazit to co ma pokym o to nepride), ale ked uz som mala skoro vsetky dole, zacala som pouzivat ricinovy olej. Lekarnicka mi sice odporucala omnoho "lepsie vyrobky" (za 120e!), ale ja som spokojna. Z malych krepovych chlpkov sa mi to dalo po par tyzdnoch (ano, par tyzdnoch :( !!) do poriadku. V porovnani s nejakou special linkou, ricinovy olej ktory Vas vyjde na 80 centov je podla mna uplne postacujuci. Plus je hlavne prirodny.

Takze dievcata, skuste sa poucit zo mna a radsej si o pat minut privstante a pekne sa namalujete a vecer pouzivajte ricinovy olej na mihalnicky (zevraj je to super aj ako prevencia proti vraskam :) ) aby sa Vam pekne vyzivili a nemuseli ste rozmyslat nad ziadnymi umelotinami.
A ked uz ide o nejaku naozaj specialnu prilezitost, stale su omnoho lepsou volbou normalne nalepovacie umele mihalnice, ktore sa lepia na viecka a nevytrhaju Vam polku mihalnic :(
Dufam, ze som Vam aspon trosku pomohla :)

Pekny den !

zuzi74

dnesne mlade zeny sa uz zaoberaju len umelymi mihalnicami, umelymi nechtami a silikonovymi prsiami....hotove kreatury