Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tokograf a rychly porod

katkaaaa

ahojte, nie nerobia to v nemocnici. aspon mne gynekologicka povedala ze sa to robi len pri porode. lenze nastrihnutie pri porode je ovela traumatizujucejsie, lebo tam sa s tym nehraju, strcia ti tam noznice a rozstrihnu ta celu aj so svalstvom :(
ak mi sem napisete svoje adresy, poslem vam email kde to robia

annddyxxl

fuu najskor som si mala lahnut na jednu stranu a potom na druhu dokopy mozno..20minut ja neviem presne uz do polhodinky viac urcite nie.rodila som normalne aj ked mala mala 4130g a 52cm,aj ma nastrihla a mala potom bola rychlejsie vonku..sestricky mi este predtym radili ze dajte sa nbok malemu pomozete lepsie vyjst von aj na fit lopte som este bola iked sa mi tazsie zliezalo bo uz som mala kontrkcie ale pomohlo,bola som uz na 3-4cm otvorena ked ma prijmali a potom na 7 a po fitlopte som sla uz na ostro.a o 20.10predtym vsetkym mi pustila vodu a 22.50uz aj mala bola.sitie som uz citila ale prezila som,prvy den bol najhorsie,prve tri dni som denne aj 8 razy chodila dosprchy co sa tyka cuurania bo som to necitila ked mi stekala voda tepla po nohach a robili to tam takto viacere je to uplne normalne..a potohlo mi to bo ja som odchadzala a niec mi nebolo..a po mesiaci som si vravela ze by som sla znova bo stalo to za to..ked mi ju priniesli..

katkaaaa

ahoj, ak chces rychly a bezbolestny porod, daj sa nastrihnut este pocas tehotenstva. mam to 100% overene. ak chces poradit kde to robia, napis sem svoj mail

annddyxxl

neviem co je CKG ale bola som na CTG tusim tak sa to volalo ked ma natacali pred porodom aby zistili ci mam kontrakcie..ale asi neviem co myslis.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tokograf a rychly porod - Fórum - ZDRAVIE.sk