osetrenie u ineho zubneho lekara

Príspevok v téme: osetrenie u ineho zubneho lekara
[zruseny8]

ahojte. mam taku otazocku, myslite ze mozem ist bez problemov k zubarovi do ineho mesta, ked nie som momentalne doma lebo by som potrebovala zaplombovat jeden zub. som zo stredneho slovenska a zubara mam tam, no momentalne zijem v kosiciach a domov pridem az na vianoce, ked vsetci zubari si budu s velkou pravdepodobnostou cerpat dovolenku.

je to mozne? a ako to bude potom s platbou? dakujem za odpovede

[zruseny8]

a neviete priblizne aka suma? viem ze to nie je bohvieaka otazka, ale ze aspon v akom rozpati sa moze pohybovat aby som sa vedela pripravit

MarekNovak

To je tak, ze ty mas zmluvu s nejakym zubnym lekarom. Na ukony u neho ti poistovna doplaca. Ale ked pojdes inemu, tak ten za teba nedostane nic, lebo s nim nemas zmluvu. Preto mu musis zaplatit cely ukon. Kolko to bude, to je otazne, lebo kazdy zubar si uctuje inak. Musis sa dohodnut priamo s nim. Ale osetrit ta osetri, ak nema vela pacientov. Pre neho je este vyhodnejsie dostat hned peniaze na ruku ako cakat kym pridu od poistovne. Ale moze to byt poriadna suma.

maruska123

to sa neda az tak vseobecne povedat...ved si zavolaj ku konkretnym lekarom, ci ta vobec vezmu a spytaj sa aj na platenie