Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prekrocenie standardnej dlzky studia

sign

nie, mas proste 3 resp. 4 roky na bc a potom 2 na mgr. hocico naviac sa plati. Aj ked studujes dve skoly platis. Ale podla mna to plati iba pre slovenske skoly, tak neviem.

jankaaaaaaaaa

ale nieje to nahodou tak, ze ak dostuduje clovek 3roky na bakalara a ide na dalsie studium , tak sa to uz nepocita ako nadstandardna dlzka??
ved standardne ma student 3roky na vystudovanie Bc. a tymto to konci. vedk ked ide student na dalsiu skolu, znova studovat Bc, tak to nieje ziadne opakovanie rocnika

sweater

pocita sa ti to presne, kazdy jeden den co stravis v skole sa ti odratava z tvojho bezplatneho studia, predsa dostavas pridavky na dieta nie? a to dokaladas potvrdenim o studiu.. hadam si nemyslis ze oni su taky sprosti ze by sa nechali len tak lahko okradat o peniaze :)

sweater

ak si skoncila bakalara (tj. 3 roky), tak standardna dlzka bakalara je 3+1 rok, cize za 1 rok este nebudes musiet skole platit ale potom uz ano a ak budes pokracovat v magistovy 2 roky ako je standardna dlzka a nepretiahnes, mas ho bezplatne, clovek ma narok na 6 bezplatnych rokov studia a stat ti plati vydavky len do 26, takto je to :)

krumplla

uf dakujem, pre istotu sa potom este opytam na studijnom ak sa na tu skolu dostanem vobec ale trocha ste ma upokojili:)
ono ja v podstate mozem zatajit tu skolu v CR a nezistili by to, cize by som si platila dajme tomu az po 25ke.
ak sa plati, hold smola.
ale dakujem pekne vsetkym

Matyo

Neviem ako je to v ČR, ale na Slovensku máš 5 rokov štúdia zadarmo, ak to prekročíš, tak škola začne od teba pýtať za štúdium peniaze. Ak by si chcela začať študovať školu na Slovensku, tak štúdium v ČR sa ti do toho nepočíta, teda máš tých 5 rokov na vyštudovanie zadarmo. Zdravotné odvody platíš ak máš viac ako 30.

dobra vila

No ja to viem tak, ze skola ti plati do 26 rokov... takze ak tolko nemas, je jedno, ze sa zapises odznova, platit nebude, az ked presiahnes 26.rok zivota

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.