Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapalena uzlina (som v zahranici)

Príspevok v téme: zapalena uzlina (som v zahranici)
uzlina123

ahojte :) nemozem tu ist ku doktorovi, ale nastastie na Vianoce som na SR tak toa ni neriesim lebo je to uz o mesiac,

lenze naozaj by ma zaujimalo ako mam sama sebe pomoct ked mam pravu cast hrdla, uzlinu brualne zapalenu napuchnutu a prave ucho aj zalahnute casto?
preco sa mit o stalo? - som celiaticka(hoci v testoch mi to neukazalo tak enmam zlavu an vyrbky ani ofic, diagnozu, ale inak stale mam problemy z psenice tak aj ja aj moja Dr. vieme ze neoficialne nesmiem jest muku)...no a par X som to v poslednej dobe porusila. Viem ze to moze ybt z toho, ale co ak nie? Mame tu momentalne chripkovu epidemiu no ja som zdrava. Tak neviete nahodou co mam s tym robit?
Nemoze to ybt aj z psychiky? - hoci sa mi velmi apci, kde som, som tu strasne sama, strasne osamela, a na SR je moja rodina avsetic priatelia, neviem sa ich dockat. Dalsia vec je ze dlhodobo nemam priatela a vsetci mi nechtiac este viac ublizuju ked s apytaju, ci som si ho ennasla tuna. Citim sa strasne sama...

Neviete mi poradit nejaky nazov lieku na zapalenu uzlinu v hrdle? (nepijem tu alkohol viac ako mesiac a nepijem studene napoje)

Dakujem :)

uzlina123

dakujem za rady :)
samozrejme, mam platne poistenie na SR , EU ZP a este mam aj poistku v praci v mojej krajine. ATB som brala toto leto 2x a nemyslim si ze by pomahali len ma oslabili, a v lete som bola viac X na vysetreniach a nevedia co s tym , a uzlina sami napzaj niekedy zapali, zaroven sa vyhadzem cervenymi flakmi na krku a siji, ked jem psenicne veci,a lebo vela kecupu (mam histaminou intoleranciu) .Viem comu samman vyhybat no obcas sa to neda alebo dalsi problem je, ze v mojej praci vypukla chripka cize sa tomu úprostrediu enmam ako vyhnut :/ preto to chcem proste liecit pocas toho ako chodim robit.

llek

Tu na fore nehladaj pomoc, ten kto tvoju uzlinu nevidel, nehmatal, nevysetril ta, neurobil ti nejake zakladne laboratorne vysetrenia, sa nemoze vyjadrovat k tomu, ze z coho to je a co s tym. Ak sa bude vyjadrovat a ty sa tym budes riadit, tak je to podcenovanie problemu z tvojej strany. Mala by si ist k lekarovi.

Deria

Presne ako pise Maruska123, predsa mas nejake poistenie, ci nie? Lebo bez toho ist von by bola teda odvaha. Takze, ak si poistena, chod urcite k doktorovi, do Vianoc je este daleko!

maruska123

na akykolvek zapal sa davaju antibiotika, ale tie ti nikto len tak nepreda, treba na to lekarsky predpis

a predpokladam, ze ked si v zahranici, tak mas nejake positenie, minimalne europsky preukaz, cize k doktorovi mozes its, a radsej aj chod, ak nechces, aby sa to este zhorsilo

zapaly nie su sranda

prión

celiakiu asi nebudeš mať, skôr poruchu enzýmu, ktorý štiepu tú konkrétnu bielkovinu...
a lymf. uzliny sa zduria len pri infekcii alebo cudzorodej látke- keď org. z niečím bojuje...
možno máš nejakú skrytú pleseň alebo zápal, a ak sa ku tomu pridruží chrípka alebo infekcia tak potom org. nestíha bojovať
preto treba klasické zaručené metódy liečby, teplo, čaj, kľud, niečo na vypotenie, vitamíny a nenaháňať sa hlavne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapalena uzlina (som v zahranici) - Fórum - ZDRAVIE.sk