Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam kamošku

Príspevok v téme: Hladam kamošku
sama:(

viem ze sa tato temu tu nehodi ale uz som zufala....hladam kamaratku,naozajstnu s ktorou by som mohla stale niekde chodit, do mesta, na nakupy, kavicky, zabavit sa atd..uz ma nebavi sa stale len nudit doma ked mam volno..mam vela znamych ,,kamaratov,, len kazdy ma uz dalsich svojich, partnerov, roztruseni po skolach, v zahranici...a citim sa strasne sama...ak ma nejaka zaujem sa spoznat tak sa ozvi...len Trencin a blizke okolie,mam 21 r.....dik:)

Žofika

Ahojte.hľadám nejakú kamosku S Trenčína A okolia. Nikoho tu nepoznám bývam tu asi pol roka.A nudim sa.všade chodím sama .nemám ani skym pokecat .

mamina21

ahojte mam 21 rokov som z okolia Trencin , mam 2 rocnu dcerku a touto cestou si hladam kamaratku na stretka , kavicky , nakupy , sport , zabava ... Nemam ziadnu kamaratku a velmi mi nejaka chyba , tak sa ozvi .

nannaaa

( HLADAM KAMARATKU Z TRENCINA )

Ahojte, som z Trenčína, mam 22 rokov a touto cestou si hladám kamaratku-spriaznenu dušu, s ktorou by som sa casto stretavala.:)budovala si pekny kamaratsky vztah... Mam rada nočný život, diskoteky, nakupy, knihy, fitko, yoga, šport, umenie, hudba no proste vsetko mozne :)..chyba mi nejaka kamaratka, sice mam priatelov, ale to uz nie je to co kedysi. Prosím, nebojte sa a ozvite sa na mail sabi.antalova@gmail.com

som_alone

Ahojte, aj ja si hladám kamošku, som z Ba a mám 16 rokov. Tak budem rada ak sa niekto ozvete :) Mail: x_lentilka_x1@azet.sk

ivisss

Ahojte, aj ja by som sa rada zoznámila, našla kamošku na pokec, nákupy, šport, diskotéky, kávičky... hocičo. Mám 21 a študujem v Ba, moc ľudí tu nepoznám, takže sa tu nudím. Budem moc rada :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam kamošku - Fórum - ZDRAVIE.sk