Hladam kamošku

Príspevok v téme: Hladam kamošku
sama:(

viem ze sa tato temu tu nehodi ale uz som zufala....hladam kamaratku,naozajstnu s ktorou by som mohla stale niekde chodit, do mesta, na nakupy, kavicky, zabavit sa atd..uz ma nebavi sa stale len nudit doma ked mam volno..mam vela znamych ,,kamaratov,, len kazdy ma uz dalsich svojich, partnerov, roztruseni po skolach, v zahranici...a citim sa strasne sama...ak ma nejaka zaujem sa spoznat tak sa ozvi...len Trencin a blizke okolie,mam 21 r.....dik:)

katus

Ahojte, rada by som sa zoznamila s nejakou zienkou, ktorej tiez ako mne chyba kamaratka-taka ktorej clovek moze povedat vsetko.Nemozem povedat ze nemam priatelov ale to nie je to naozajstne priatelstvo medzi naj kamoskami.. Volam sa Katka, 27 r, som zo Ziliny..Co sa tyka zalub tak su to: plavanie , prechadzky, bicykel, bowling, popripade vsetko na co ma clokek chut a da sa na to nahovorit. S priatelom deti zatial nemame ale moze sa ozvat aj mamicka :) budeme kocikavat spolu :)..

alexiso

tiez hladam nejakeho kamosa alebo kamosku kto zacina so sportami alebo rekreacne sportuje ... beh, plavania, fitko, ci len tak vyjst von

nech sa ozve alexman111@azet.sk
KE a okolie

kysnuca

ja mam podobny problem.. kamosky zadane alebo pracuju inde alebo uz maju deti. ja by som chcela s niekym vybehnut von a ist si zasportovat, ci uz bicykel korcule zumba plavanie alebo cokolvek ine. samej sa mi nechce tak stale iba kysnem na zadku :( ja sice priatela mam ale ten ma svoje konicky... len ja som zo Ziliny ..