Nevera?

ladida

som prekvapena,kolko ziarlivych ludi existuje,kazda druha tema je paranoidny strach z nevery.treba si dat dokopy sebavedomie.

xxxxxxxx

nefinka mozno mas pravdu...teda ja by som chcela aby to bola pravda ale potvrdzuje sa mi to ze tam nieco je. ale to je uz jedno. zivot ide dalej. on mi nestoji za trapenie.

xxxxxxxx

a este ze ja sa mu mam hlboko ospravedlnit a pobozkat mu nohy....a za co? za to ze som to videla? alebo za co? a ze aj jej sa mam ospravedlnit :D

xxxxxxxx

lulu22 nie oni sa poznaju lenze ja som o tom ani nevedela!! vies zda sa mi ze az dobre sa poznaju na to ze to je iba frajerka jeho kolegu!!! ja sa nepoznam ani s jeho kolegovcami.dost ma to sklamalo bolo to uchylne nechutne myslela som ze budem vracat ked som to videla.a este je zaujimave ze oni stavaju dom a zevraj 3-4 alebo kolko krat mu tam bol pomahat.lenze keby mu pomahal tak by tam podla mna isiel viacej krat!!!! on bol s nou a vzdy sa vratil neskoro vecer odtial.a davnejsie mi hovoril ze ten jeho kolega ma frajerky a ze ju podvadza...tak ona robi to iste asi!

lulu22

tak to je teda dobrá kšunda :D ako by povedala moja kamarátka.. a oni sa poznajú, či prvý krát ste ju stretli?