Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nezodpovední "řidiči"

Príspevok v téme: nezodpovední "řidiči"
prión

aj Vám sa už stalo, že pri jazde autom hlavne v noci, išiel oproti Vám super šofér, ktorý mal zapnuté svetlá hádam aj vo svojom úložnom priestore??
prečo debili svietia hmlovkami, keď nie je hmla- to je nová móda, že mám lepšie auto alebo čo??
a ak ste stáli v kolóne v noci, no asi lepšie nejazdiť- zadná hmlovka, brzdové a ešte neviem aké svetlá...
alebo je chyba vo výrobcoch, keď už pomaly do nových áut montujú svetlá, ktoré by obstáli aj na vesmírnej stanici??
argumentujú vyššou bezpečnosťou, ale osobne si myslím, že sa práve týmto znižuje...

prión

presne ako píšeš, ja som mal zapnuté za 5 rokov 2 krát hmlovky a to bola hmla, že viditeľnosť bola 5 metrov možno...
a v meste sú úplne zbytočné...
a s tými brzdami, to je kapitola sama o sebe...:)
no každý si to nastaví aby videl čo najďalej, však nech vidím ja, čo ma po ostatných...
a o zabudnutí vypnutia diaľkových ani nehovorím a hlavne u ,bez urážky, nežnejšieho pohlavia som sa s tým zatiaľ stretol...

lost

ja nezapinam blbosti ako hmlovky, ci dialkove..

vidim dobre aj bez nich :D

za prve neviem ci take nieco vobec mam a za druhe, viem ake neprijemne to je pre ineho..

inac - dost vela aut ma aj obycajne svetla zle nastavene.. a to je myslim si, nebezpencejsie ako jazda 200 po prazdnej dialnici.. ale "niekto" taketo "zle nastavenia" asi ani nepokutuje..

dalej mam rad ludi, co musia masirovat brzdy aj ked stoja na rovinke a v kolone (ved pustim brzdu.. auto sa nehybe..)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nezodpovední "řidiči" - Fórum - ZDRAVIE.sk