Film ktorý Vám povzbudil myseľ?

Sejla

a ešte za sprievodu hystericky rumázgajúcej Cameron Diaz sťa matky týchto dvoch neobvykle vyspelých múdrych detí...
Ja som sa bezcitná :D

Sejla

Bondula; ja som pred tým nečítala diskusiu od začiatku, no potom som zistila že tu sa opakovane odporúčal tento film.
Inak ja som nevyronila ani slzu, už len z princípu, pretože ten film sa o to tak zúfalo snaží. Čo by ťa ako prvé napadlo, keby si chcela emočne vydierať ľudí? Mňa by ako prvé napadlo natočiť film o pubertálnom dievčati, ktorá trpí na leukémiu, zamiluje sa do chlapca s leukémiou, stratí s ním panenstvo a ten na druhý deň umrie, pekne by som natočila dievčinu ako grcá a plešatie. A jej mladšia sestra odmietne byť naďalej darcom orgánov a šokuje rodičov súdnym predvolaním, pričom je od začiatku jasné, že to robí na želanie jej sestry, ktorá už nechce trpieť a nakoniec umrie v prítomnosti všetkých rodinných príslušníkov a priateľov. Normálne som sa nasrala sama na seba, že som to dopozerala do konca dúfajúc, že ma niečím prekvapí. Nuda, kravina...

Blondula

Sejla....sak take urevane filmy myslim :D :P ja ked mam plakat,tak jedine pri schindlerovom zozname,pianistovi,alebo pearl harbor :D