Uz nie som pritazliva?

Príspevok v téme: Uz nie som pritazliva?
zuzula37

Mam 37 rokov a som doma na materskej so svojim tretim dietatom. S manzelom sa pozname od vecnosti, sme spolu 17 rokov. Milovanie bolo vzdy nieco carovne, ale posledne dva roky je to strasne - dvojminutova slava raz za mesiac. Staram sa o seba, cvicim, ludia mi hadaju o 10 rokov menej, ale manzel sa po mne ani neobzrie. Je mily, objime ma, pobozka, ale tam to stale konci. A ja uz takto nevladzem, orgazmus (s nim) si uz ani nepamatam ... vzdy sa na tom pochytime ... Nechcem byt neverna, no ponuky sa sypu a ja mam obavy, ze jedneho dna sa necham zlomit. Co by som dala za jednu vasnivu noc ... Poradte, ako opat prebudit vasen? Dakujem ...

Astor

skús v ňom prebudiť žiarlivosť. chlapi sú v týchto záležitostiach ako zvieratká, či ste spolu mesiac alebo 50 rokov, keď si myslia že sú ohrození iným "samcom" okamžite reagujú :D

mužiček

no prebudiť vašeň sa da viacerymi spôsobmi....zvadzaj ho erotickym spodnym pradlom,skus nejake eroticke prekvapenie pre neho nachystať ked príde domov z prace,bud sexualna dračica,a bud iniciatorka sexu ty,skuste nejaku eroticku hru neskôr masaž celeho tela okrem rozkroku,treba byť kreativna.....:)

kl...

som podobný typ ako tvoj manžel, ale nemam problem s telefonmi upiect aj niečo bokom. nemaj iluzie že on ta sem tam nepodviedol sprav to pokial sa dá budeš časom spomínat na život veselšie ako teraz. POZOR! nesmie ti to prerást cez hlavu to znamená nesmieš sa zamylovat inak je to v prdeli a rozhasíš si život

LoLa74

Mne pomohla bokovka s mladým chalanom, zvýšila som si sebavedomie a zažila sexualnu revoluciu =D a konečne som sa citila pritažlivá

AdamKrt

Nechcem brat iluzie, ale je naivne si mysliet, ze cisla casniciek potrebuje preto, ze si ich chce hadam adoptovat... Nevera v priamom prenose a robi si este dobry den z manzelky, ktora mu to basti aj s navijakom.

GA

skúšala si už nejaké metódy ako ho vzrušiť ? neviem či je to romantický tip alebo nejaký drsňák :D ... možno to chce len aby ste vypadli niekam na víkend len ty a on :)

zuzula37

... a este som zabudla dodat, ze on patri k tym muzom, ktory nemaju problem nahlas obdivovat ine zeny ... dokonca si zbera telefonne cisla casniciek ... nemyslim, ze mi je neverny, len ako keby som zrazu uz nebola jeho typ ... a jeho poklonkovanie inym zenam ma uraza ...