Uz nie som pritazliva?

Príspevok v téme: Uz nie som pritazliva?
zuzula37

Mam 37 rokov a som doma na materskej so svojim tretim dietatom. S manzelom sa pozname od vecnosti, sme spolu 17 rokov. Milovanie bolo vzdy nieco carovne, ale posledne dva roky je to strasne - dvojminutova slava raz za mesiac. Staram sa o seba, cvicim, ludia mi hadaju o 10 rokov menej, ale manzel sa po mne ani neobzrie. Je mily, objime ma, pobozka, ale tam to stale konci. A ja uz takto nevladzem, orgazmus (s nim) si uz ani nepamatam ... vzdy sa na tom pochytime ... Nechcem byt neverna, no ponuky sa sypu a ja mam obavy, ze jedneho dna sa necham zlomit. Co by som dala za jednu vasnivu noc ... Poradte, ako opat prebudit vasen?

... a este som zabudla dodat, ze on patri k tym muzom, ktory nemaju problem nahlas obdivovat ine zeny ... dokonca si zbera telefonne cisla casniciek ... nemyslim, ze mi je neverny, len ako keby som zrazu uz nebola jeho typ ... a jeho poklonkovanie inym zenam ma uraza ...

Cheri39

a ako reaguje, keď sa o tom chceš porozprávať? tvrdí, že je unavený, má nejaké problémy alebo sa tvári, že jemu to takto stačí? koľko má rokov?

prión

možno je to takto-
buď má frajerku a preto nechce sex, alebo má nejakú poruchu a nemôže a svoje libido si kompenzuje tým, že aspoň imaginárne balí baby a flirtuje....
no a Ty buď si niekoho nájdeš, alebo sa budeš ďalej zožierať bez sexu- keďže je dôležitý pre zdravie, a budeš upadať na psychike...
surové, ale pravdivé myslím..

Cheri39

je to nechutná predstava, ale fakt nemá niekoho? lebo podľa toho čo píšeš, on má záujem o ženy, len o teba akosi nie :-(

zuzula37

Cheri ... skusala ... ale sviecky mam zakazane (ma paniku z ohna), ak si dam pradelko, tak to nie su ani dve minuty a na druhy den mi povie, ze uz ma ciarku za tento mesiac ... ja citim, ze ma jednoducho nechce ... a to sme pred dvoma rokmi na dovolenke dokazali byt spolu aj 3x denne ... ako keby so zmenou zamestnania stratil libido - a uz len teoretizuje pri inych kraskach :-(

Cheri39

LAURAU - podľa toho, čo píše zuzula37, jemu ten sex s ňou veľmi nechýba, takže týmto asi nič nevyrieši...

zuzula37 - príde mi to trápne, pred inými ženami sa hrá na nejakého gigola, teba tým zhadzuje a potom doma je k tebe milý? skúšala si intimčo atmosféru, sexi prádielko, sviečky, kvalitné vínko a bla-bla všetky tie recepty, ako ho zviesť?

LAURAU

tak tvoj manzel je cislo...ja by som od neho sex nejaku dobu nechcela a uvidela by som ci mu to bude vrrrtat v hlavicke

zuzula37

prion ... nehladam milenca, ale viem, ze by som nemala problem ... a ako kazda zena, aj ja si vsimam naklonnost druheho pohlavia - to kazdeho potesi ...

Cheri ... ja nie som taka povaha ... je mi trapne flirtovat s chlapmi, ked som vydata zena s troma detmi ... manzel je v tomto divny, uz sme mali zopar skriepok prave kvoli tym jeho nemiestnym poznamkam ... ale asi mas pravdu, asi by stalo za pokus ho tiez niekedy pred niekym zhodit ...

prión

môžeš mi objasniť výraz: ponuky sa sypú???
tak buď si hľadáš milenca a sypú sa, alebo nie a teda to nemôžeš vedieť, nie??

Cheri39

To poklonkuje a obdivuje iné ženy otvorene pred tebou? A zbieranie tých telefónnych čísiel sa mi tiež nezdá normálne, však skús si aj ty vypýtať nabudúce, keď vás bude obsluhovať nejaký fešák...