Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padaju mi vlasy

Príspevok v téme: Padaju mi vlasy
slniecko721

Ahojte, mam 20 a mam velky problem. Asi pred dvoma rokmi mi zacali padat vlasy. Vzdy som mala nadherne huste vlasy a teraz mam z nich tak tretinu. Hrozne ma to trapi a podkopava mi to sebavedomie. Mozno vam to znie smiesne, ale mna a podla mna aj kazdu zenu by to trapilo. Hned na zaciatku som zacala problem riesit. Bola som na endokrinologickom vysetreni, kde mi nic nezistili. Bola som u ocnej, tiez mi nic nezistili, obvodna lekarka mi dala z krvi vysetrit co sa dalo. Skusila som aj cinsku medicinu, koznu, bola som u psychologicky, skusila som strasne drahe pripravky od vichy dercos, zacala som kvoli tomuto problemu brat antikoncepciu. Uz ju beriem skoro rok a stale nic. Medzitym mi predsalen nasli aj endokrinologicky problem a beriem tabletky, ale nepomaha mi to. Viete mi niekto poradit este nieco ine, alebo sa mam proste zmierit s tym, ze uz nikdy nebudem mat spat svoje vlasy? Dakujem za kazdu odpoved

Rut

ahojte dievčatá, problémy s padaním vlasov som mala aj ja, všeličo som vyskúšala a strovila dosť, konečne mi pomohol výživový doplnok "Vlasy, koža a nechty" v tabletkách od značky Vitaking.Výsledok som zbadala po asi tak troch týždňoch. Veľa šťastia:-)

slniecko721

Dakujem vam vsetkym velmi pekne za radu. A nemyslim si, ze by som bola v strese uz dva roky. Ale urcite vyskusam vsetko co sa bude dat:) ste zlate

xsadex

ja ti odporucam kupit si Panthenol od Dr.Mullera...ma to taky oranzovy napis...podla mna to pomaha...ale kazdy je iny...a skus masirovat si pokozku hlavy...mozes to mat aj zo stresu...a vtedy vela padaju...niekedy aj malo staci aby sa veci dali do poriadku.
Vela stastia

Bakeron

slniecko721, držím palce nech pomôže tak ako mne ja si ho kupujem aj v zime jedno balenie nech sa vlásky vyživujú. A nezabudni treba vydržať tie tri mesiace pretože je to dlhší proces, ja som si na začiatku dávala 2 tabletky denne aj keď píšu 1.

bakeron

Ahoj, mne pomohol Biosil Plus predávajú to pravdepodobne len v ČR, stojí to len 60kč. Mala som podobné broblémy poradila mi to známa a brala som to 3 mesiace + zinok. Samozrejme nenarástla mi s toho sexi hriva ako z reklami, ale vlasy prestali chorobne padať a rednúť. Skús si to zohnať možno aj tebe pomôže.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padaju mi vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk