Padaju mi vlasy

Príspevok v téme: Padaju mi vlasy
slniecko721

Ahojte, mam 20 a mam velky problem. Asi pred dvoma rokmi mi zacali padat vlasy. Vzdy som mala nadherne huste vlasy a teraz mam z nich tak tretinu. Hrozne ma to trapi a podkopava mi to sebavedomie. Mozno vam to znie smiesne, ale mna a podla mna aj kazdu zenu by to trapilo. Hned na zaciatku som zacala problem riesit. Bola som na endokrinologickom vysetreni, kde mi nic nezistili. Bola som u ocnej, tiez mi nic nezistili, obvodna lekarka mi dala z krvi vysetrit co sa dalo. Skusila som aj cinsku medicinu, koznu, bola som u psychologicky, skusila som strasne drahe pripravky od vichy dercos, zacala som kvoli tomuto problemu brat antikoncepciu. Uz ju beriem skoro rok a stale nic. Medzitym mi predsalen nasli aj endokrinologicky problem a beriem tabletky, ale nepomaha mi to. Viete mi niekto poradit este nieco ine, alebo sa mam proste zmierit s tym, ze uz nikdy nebudem mat spat svoje vlasy? Dakujem za kazdu odpoved

slniecko721

Ano Annika, selen+zinok a jem vela ovocia aj zeleniny... uz mi vobec nenapada, ake ine vysetrenie by som mala absolvovat, alebo co este na to skusit... strasne som z toho nestastna

jankaaaaaaaaa

antikoncepcia ziadny problem neriesi. ani ten s vlasmi , ani ten s pletou, ona problemy len zakryva. ked hak vysadis, plet sa zase zhorsi a vlasy budu vypadavat ovela viac. to je typicke pre kazdu hak

slniecko721

Dakujem Jani za radu, pouzivam prirodne pripravky, a tu antikocepciu som zacala brat prave preto, aby sa to zlepsilo, okrem ineho mi pomaha na plet a to som rada, cize rozhodne ju vysadit nechcem.

jankaaaaaaaaa

ja by som ti poradila nebrat hak kvoli padaniu vlasov. to je jedine co asi mozes urobit. a skus pouzivat iba prirodne pripravky na vlasy. asi ti to nejako extra nepomoze, ked nic nepomohlo, ale apson by to nemalo zhorsovat stav