channing tatum

Príspevok v téme: channing tatum
eloyse22

Je normalne, ak mam frajera, s ktorym som vo vztahu 4mes.zijeme spolu...a ja momentalne prekonavam narocne obdobie, som pod tlakom, (skola,praca,skusky,statnice v maji..) a samozrejme tento tlak vplyva na moju hlavu, a zacali sme sa dost hadat...naposledy sme sa pohadali pre uplnu blbost a on ma tak vyprovokoval az som mu povedala ze je koniec! Absolutny amok, v zufalosti som to vyslovila..ale nechcela..
Potom som sa utapala v romantickych filmoch, a vo filmoch so channym a teraz namiesto toho,aby som si lamala hlavu ze ako dat do poriadku vztah,mi beha urt po hlave channy a hluposti a aky je sexy a zlaty a ze moj vztah je uplne v prdeli prave... :( asi nie som normalne ze?? co tym chce moja hlava povedat??:D som totalne v riti asi ztolkejo tlaku?

keby to moj frajer vedel, ze si radsej idem pozret film s channym nez to,ze by som sa mala ucit,asi by sa napalil..:((

zewa

Je velmi tazke byt vo vztahu, ked jeden zazil VS a druhy nie. Veeeelmi malo ludi bez VS dokaze v tomto partnera pochopit. Teda podla mojho nazoru, neviem co vravia statistiky, ale zivot mi ukazal.
Skusala si niekedy relaxovat? Mozno by to zabralo na tvoje nervy. Skus CD Cesta k uvolneniu nahovorene Ladislavom Chudikom.
Sportujes? To by mohlo tvoje nervy skludnit.
Ak mas pocit, ze nedokazes s praitelom komunikovat, nerozmyslala si nechat si poradit od psychologa? Mne take rady o vztahoch od psychologicky dost vyrazne pomohli aj ked vztah nebol pricinou jej navstevy.

eloyse22

zewa:
no nechodi na VS, a snazim sa mu to vysvetlit a on sa snazi pochopit to. ale ktovie ked to nezazil tazko povedat ci to dokaze pochopit. No a pritahoval ma velmi velmi, a co sa zmenilo? No zacali sme sa vela hadat, byt podtlakom, a v podstate myslela som si ze to tymto sa stracala pomaly chut na cokolvek s nim spojene..ale nechcem to tak aby bolo..v podstate zacinam mat stav,kedy ma asi kazdou malickostou co urobi nie podla mojich predstav nenormalne naserie.. a potom sa radsej idem uchylovat k chanymu..

je to velmi zle,a neviem ci sa viem"unormalizovat" a skludnit sa,,,ci je to tym tlakom alebo co sa deje.lebo o chvilu ho to so mnou moze prestat bavit. Uvedomujem si totiiz ze som nervozna vkuse,amzno na nevydrzanie pre neho tiez. Neviem co mam robit.
mam pocit ze som na vine vo vsetkom ja a neviem to zmenit momentalne. apotom jedine co ma ukludni je snivanie o dokonalosti a potom je to este horsie,lebo sa znervoznim ze to nema moj zivot ani naznak k dokonalosti :/
Predtym ma stvalo vsetko co sme sa hadali vo vztahu, a teraz uz nemam ziadnu trpezlivost a moja hlava radsej uteka k chanymu co je uplne absudne!porovnavat film a chciet nieco dokonale oproti realite :(
neviem co sa deje :(

zewa

priatel chodi/l na VS?
Niekedy ak jeden z partnerov nezazil podobne stresy ako skusky, statnice, tak sa to dost tazko vysvetluje.
Podla mna nie je nic na tom utekat od reality k nejakemu dokonalemu imaginarnemu a nedosiahnutelnemu muzovi. Nemaj vycitky.
Ale neplavaj v oblakoch. Mozno aj Channy je v sukromi chuligan a bohvieco. Dokonalost hladaj len vo filmoch a v zivote sa zmier s tym, ze dokonalost nenajdes. Poplac si pri filme, a potom sa skus zamysliet, ci je pre teba tvoj priatel dolezity.
A co sa zmenilo z jeho strany, ked ta uz nepriathuje? (pises v minulom case "pritahoval ma")