/rpblemy s mechurom, ale NIE zapal..

Príspevok v téme: /rpblemy s mechurom, ale NIE zapal..
..majka

Ahojte, prosim vas poradte mi niekto, uz od septembra mam problemy s mechurom, rezanie pri moceni a po nom, ale po takej pol hodinke je to o nieco lepsie lepsie... bola som u urologa, gynekologa, na vysetreni mocu niekolko krat a zistili mi iba mierne zvysene leuko a erytrocyty, ale ze vraj je to v norme, beriem uz druhy mesiac take prirodne tabletky na mechur, pijem caje, nebola som od jari chora, no stale sa to vracia, dokonca pred par dnami mi doktor predpisal Monural no vobec nezabral..uz som uplne bezradna.. v moci mi nikdy nic nezistia no napriek tomu mam take bolesti, a velmi mi to prekaza..

drevo

u mna to sice neboli infekcie ale tiez som asi pol roka uzivala dokola antibiotika lebo lekar nevedel preco mam to stipanie a palenie a bolesti mechura ked tam on nic nenasiel. a aj tak mi ordinoval antibiotika co mi ale nepomahalo. tu som sa potom docitala o albertovej a uz som aj tam bola na vysetreni. este len zacinam liecbu tak neviem ci to pomoze ale dufam ze ano. u mna sa to strieda raz mi je horsie raz lepsie.

mocovyMechur

majka mam presne ten isty problem, uz neviem co si pocat, ale ja mam aj zvysene ASLO a mozno to mam z toho, preto sa chystam dat si vybrat mandle a mozno zdroj zapalu zmizne a ked nepomoze tak uz neviem. ja neberiem nic momentalne lebo urolog len do mna pchal antibiotika a nic z toho akurat mi to oslabilo imunitu. a ja to uz mam rok aj nieco takze uz aj niekedy stracam hockaju nadej.

AlexSandra

Ja zase mavam opakovane gynekologicke zapaly a nie vzdy mi nieco nasli v stere. Navyse, imunolog zhodnotil perfektnu imnunitu z krvnych testov. Nie vzdy su vysledky vsetko. Ale neviem ti poradit :( Jedine povzbudit, ze nie si sama, co mas (sktyty) problem. Drzim palce