Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

názor slečien

merkl

je to dost rozsirene ochorenie a zije s nim vela ludi. u nas v praci dvaja kolegovia. jeden ma na rukach, dalsi v hlave. nezaznamenal som, ze by to niekomu z nas prekazalo.

pozri-

...jaj-tak to je ine...
inak moj manzel ju mal tiez ale ja som o tom nic nevedela-lebo bol uplne cisty-a vies co vyvolalo jemu tu lupenku?stres a nepravidelna strava,ponocovanie a tak
takze clovek z tymto ochorenim musi byt v pohode,bez stresu a venovat sa tomu.../i ked je to tiez individualne/
ja ked pocujem o tejto chorobe stale mam obavi ze to dostane aj moje dieta/dufam ze nie/
chapem ta ze ta to trapi-lebo je to tvoj syn-ale ked jemu to nevadi-tak ho zb.ty nestresuj...

zúfalá matka

*inko - snažím sa to pred ním brať akože nič, a keď ma nik nevidí tak si poplačem. Ale to ma tak občas chytia také depky. Hlavne keď sme vo fáze zhoršovania.
pozri - tá priateľka snáď vie čo je to za chorobu, veď pracuje v zdravotníctve. Poznám dosť ľudí čo to majú a deti sú o.k., možno že až ich detí...keby sa už zistilo čo to vyvoláva.

pozri-

...skor by si sa mala rozpravat o tom s jeho priatelkou-ci jej nevadi psoriaza-pretoze je to dedicne a mozu-ale nemusia to mat aj deti...
inak tiez to poznam.../nemam ju osobne ja-ale blizka osoba ju mala/

*inko

blondula..tak ty si ale ozaj blondula :D fuuuf, to som nemala citat...beeeee

zufala matka, hlavne nedavaj svoju zufalost pred nim prilis najavo..samozrejme zly by padol aj nezaujem, ale nerob z toho taky problem, pokym je on sam s tym zmiereny
ono je naslaktrafenie, ked dotycny by aj bol celkom v pohode, avsak vlastny rodic to nie a nie prekusnut... aby si mu neprivodila z toho nejake depky nahodou, ked bude vidiet ako ta to trapi, bud rada ze je v pohode :))
lebo ja som zazila nieco podobne (ziaden suvis s tymto, nijaka psoriaza ani choroba ani vada..nieco celkom ine-...ale predsa nestandardne)...ja som bola ok, no mamina mi stale nariekala, len by pomahala a riesila -neriesitelnu vec. jedine co sa jej podarilo docielit bolo to, ze som s tym zacala mat problem uz aj ja sama. teraz uz radsej ani domov nechodim..vypestovla vo mne akysi blok...ale uz je aj ona pomerne ok, asi si ju pojdem vystiskat o par dni :D :)

blondula

bibisa....prepac,dufam,ze som ti neodradila veceru :DDD to je moja uchylka skrabkanie vo vlasoch a priatel ma tiez rad,ked to robim :P ukludnuje ho to :DDD ... sak v cinskom horoskope aj opica som :DDD

blondula

ja poznam jedneho co ju ma,tu psoriazu a keby sa akoze zalaskujem do neho,tak by mi to vadilo !!! neviem ako presne sa o to clovek ma starat,asi niecim natierat....ale jemu tie supiny tak "odstavaju" ,ze keby zafuka silnejsi vetrik,tak tie supiny odletia :DDD
mimochodom nechcem byt nechutna,ale ja zvyknem sa napriklad hrabat priatelovi vo vlasoch a isty cas sa mu robili lupiny a som mu ich odskrabkavala :DDDD toto by bolo velmi zle,lebo by ma to pokusalo odlupovat to :DDD

zúfalá matka

Ste zlaté baby a vidím, že aj rozumné. Iste ma chápete, že ma to dosť trápi. Nikdy som o tejto chorobe nevedela, neviem o tom, že by to mal niekto v rodine a predsa...v 15-tich sa poškriabal na plote a odrazu tu bola. On sa o seba stará, ale aj tak raz je to lepšie raz horšie. Mňa len zaujímal názor ako sa vy k tomu staviate. Ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

názor slečien - Fórum - ZDRAVIE.sk