Ma sancu clovek zmenit "svet"?

Príspevok v téme: Ma sancu clovek zmenit "svet"?
zewa

Uz ma to fakt nebavi. Kazdy mesiac mi doktorka zvysuje davku liekov lebo ma ide roztrhat od nervov, vracaju sa mi symptomy, ktore som mala uplne na zaciatku, ked som neuzivala AD. Mam rada svoju pracu. Ani nechcem vyssi plat, nerobim to kvoli peniazom aj ked to znie ako klišé :) Len ma stve, ze cely system je uuuplne na hovno. Ja v tej praci jednoducho nevydrzim. Nie som typ cloveka, co si v takejto chvili pobali batoztek a ide robit inde. Nechcem robit ine. Chcem len troska tu nasu demokraciu v mojej profesii usmernit. A tak velmi intenzivne uvazujem, ci ked sa riadne nastvem, spracujem dobry material a budem svoj nazor prezentovat, mam moznost aspon nieco zmenit. Mam strach zo zbytocnosti mojho konania. Ze to je nemozne, ze je nemozne zmenit zakony, dostat sa az tak daleko ked nie som v ziadnej politickej strane. Asi lietam v oblakoch. Co myslite?

zewa

podla mna ma sancu, ved kopa ludi uz ho nejako pozmenilo, lahsie sa meni ludom ktori maju velku charizmu, albo aspon silu.

muc

v prvom rade zacni zmenami na sebe. ak sa ludstvo zmeni k lepsiemu, ak budu fungujuce milujuce rodiny,zeni sa aj svet k lepsiemu. nemozes priamo menit system. treba zacat zakladmi- sebou a rodinou. prve poschodie je stat, druhe europa, dalsie svet. nemozes budovat poschodia, ak nie su pevne zaklady

jajka001_

nevaž se, odvaž se :)
radsej zbytocne ako vobec. skus, uvidis, budes vediet a nebude ta trapit myslienka co by bolo keby

lost

Ak steli 1 delo do hradu, tak to ho maximalne tak poskrka.
Ak stedli 1 000 000 diel do hradu, tak po nom nezostane ani prach..

Ale podla mna mozes aspon rozputat retazovu reakciu, len treba pamatat na zakladne pravidlo:

HLUCNE !!!