Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermaroller

Mimiiiiii

Ahojte, ja som začala používať 0,5 mm a zatiaľ super. Treba ho pred aj po použití vydezinfikovať v čo najsilnejšom antiseptiku (kľudne môže byť aj alkohol - 60%+ pálenka zabije všetko). Dĺžky 0,2, 0,3 a 0,5 sú na tvár, krk a dekolt. Dlhšie ihličky by som už na tvár nepoužívala, predsalen každá pleť je iná a hlavne s citlivou pleťou by to mohlo spraviť fakt zlo, hlavne keď sa všade píše že od 0,75 mm vyššie to už patrí do rúk skúsených ľudí, prípadne sa od 0,75 mm používajú na jazvy na tele.
Bolesť som čakala že bude menšia, trošku pri tom trpím ale zas žeby sa to nedalo zvládnuť pravda nie je, akoby sa pre krásu nerobili oveľa šialenejšie a bolestivejšie procedúry...
Začervenanie je viditeľné, obvykle však po hodinke - dvoch ustúpi, bolesť taktiež mizne po pár minútach od ukončenia rollovania.
Preto je teda najlepšie robiť to večer, nech má pleť čas sa zregenerovať a oddýchnuť. Aspoň u mňa má pleť na druhý deň vždy peknú farbu.
Čo sa týka pravidelnosti, na rôznych britských (aj profesionálnych) stránkach som našla že sa odporúča maximálne 2x za týždeň, keďže je to invazívny zásah a pleť potrebuje aspoň 2 dni na oddych. Predsalen, ide o znovunaštartovanie ozdravnej funkcie kože a tá tiež potrebuje na to čas a priestor čiže si nemyslím že to treba s tou kvantitou preháňať, radšej menej a kvalitnejšie ako si dokafrať tvár kvôli čo najskorším výsledkom.
Neviem teda ako je to s inými veľkosťami ale minimálne na tú 0,5 mm som našla že 7-8krát do mesiaca.
Ja to dodržiavam, zatiaľ som spokojná a je to asi prvá procedúra ktorej dôverujem takže uvidíme ako to celé dopadne :)

Veľa šťastia aj Vám, dámy

just.curious

Prosím,vedel by mi niekto povedať, aký je rozdiel medzi rollerom s 540 mikroihlami a tým so 192? Poprípade ktorý by ste odporúčili?

ester99

no ja som bola zvlast upozornovana, ze derma-roller moze pouzit iba jedna osoba, predsa to prenika do pokozky, aj ked sa urobi potom dezinfekcia...u kozmeticky som sa informovala, ze je potrebna kura min.10-15 sedeni, na co pouzije 1 derma-roller a potom ho da zakaznicke...kozmeticka co je ochotna urobit 1 sedenie to podla mna pouziva na viac zakazniciek a toho by som sa teda hodne bala kvoli prenosu infekcie ci dacoho horsieho

amanda23

dozvedela som sa aj ja o tejto kure, uz som si pozistovala, co treba kupit, dezinfekcia, znecitlivenie, kremik po bud kolagenovy, alebo kys. hyaluronova.
ako casto sa to ma prevadzat prosim?
mam malicke jazvicky a zacinajuce vrasky..premyslam, zeby som skusila prve osetrenie u kozmeticky, nech vidim, co to je, kym zainvestujem...

ester99

Pisete tu rozne nazory. Chcem Vam povedat, nechcem tu robit reklamu, ale na e-shope derma-roller.sk som kupila normalne derma-roller 1 mm a aj 1,5. jeden na tvar a druhy na telo. Ak tlacim silnejsie viem ist do vacsej hlbky a ak to nepotrebujem tak vojdem len do 0,2 mm. Tie teorie o dlzke ihliciek su blbost, je to len o tom ako hlboko sa da ihlickami dostat. Preto sa aj pise, ze do 0,5 mm je na domace pouzitie, hlbsie uz clovek ide do krvi a to je lepsie nechat na kozmeticku. Ale ked ma dakto jazvicky ako ja, tak mam miesta kde mi staci to minimum, ale do tych prepuklych jaziev potrebujem ihlicky dlhsie. Este 192 boli viac lebo tie ihlicky su redsie, ale ma to vacsi ucinok hlavne na jazvy, ta 540 skoro vobec neboli, je to znesitelnejsie. Potom sa zacne supat pokozka, co je dobry znak jej obnovy, tak pouzivam exfoliacny krem alebo peeling.

uzitocnerady

Gramatické chyby si nevšímajte, ponáhlala som sa a neskontrolovala som si to po sebe, snáď vám to však pomôže ;)

uzitocnerady

V prvom rade sa nenehajte oyebat tým, čo su napísala akože kozmetička.. Dermaroller si kupujte široký 0,5 pretože ten je určený na tvár, ostatné sú na telo.. Áno, používa sa na stimuláciu kolagénu v pokožke a vpravujú sa ním vitamíny do pokožky. Čo pred tým ? Do googlu si napíšte prípravky pod dermaroller a tam si vyberiete sérum, ktoré potrebujete.. MALO by sa používať kolagénové, alebo kys. hyalurónová.. Ale pokial máte problémy napr. s akné, tak je tam na to vit. A - RETINOL (RETINOL=Roaccutane!!!) a pokial máte mladú pleť, tak odporúčam tie vítamínové.. Ono tie séra sú strašne ,,drahé,, :D jedno stojí až dve eurá :D ................. Nenehajte na sebe zarábať kozmetičky, všetko im ide do vačku a nejsú to žiadne lekárke učili sa na to primitívnych učňovkách a kurzoch, pamätajte na to !

mmm1212

Ahoj Agnes999, rada by som sa spýtala no to objednávanie prostredníctvom ebay. Aké sú tam poplatky za doručenie a ako sa to platí? Veľmi by mi pomohlo ak by si mi poradila...ďakujem

Martina.Fed.

Ja som nedavno objavila dermaroller s vymenitelnymi hlavicami. Maju ho dokonca v roznych velkostiach ihiel, najdete ho tu: www.cougar.sk

Pouzivam kaviarove kremy od tejto firmy a som zatial velmi spokojna. O tom dermarolleri zatial len rozmyslam. Nema ho nahodou niekot z vas? Napiste skusenost s nim, dakujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermaroller - Fórum - ZDRAVIE.sk