Dermaroller

re:chantalle

ty zase šokuješ mňa:) preto,že za školenie si asi zaplatila nemalé prachy a máš to ako živnosť,tak ti asi nevyhovuje,že to ľudia používajú doma a bez tvojej "kvalifikovanej" pomoci...neviem prečo by ho ľudia nemohli používať doma, keď postupujú podľa návodu a nižšie spomenutých rád s dôrazom na DEZINFEKCIU, pretože každý nemá čas a peniaze na návštevy "kvalifikovanej kozmetičky"....

Za seba môžem dermaroller každému len odporučiť...používam ho od vianoc a pleť je celkovo krajšia, póry sú zmenšené a hlavne jazvičky už skoro nie sú viditeľné:-)
čo sa týka bolesti, tak to je individuálne - záleží od veľkosti inhličiek a prahu tvojej bolesti. Ja používam len 0,5 mm a bolesť nepociťujem skoro vôbec.

mozarelka

chantalle - to s tym školením si zabila. bežne sa robia školenia aj v BA (teraz)...ale čo už, keď to robim, zle, tak zle - moja pleť tvrdí opak.

chantalle

som kozmetička, ktorá pracuje s mezoterapiou-s dermarollerami a som šokovaná týmito diskusiami, nakoľko táto aplikácia fakt patrí do rúk kvalifikovanej kozmetičky(a to nie je kozmetička ako kozmetička!) a nieto to robiť doma. Navyše to fakt robíte zle! Ja som na školenie musela zavítať až do Budapešti hoci som od Žiliny a nikdy by som to nerobila doma!!!

mozarelka

Monii - bolesť ťažko prirovnať, niekedy je to uplne super a niekedy si musim dávať na niekoľko sekund pauzu...
je to nepríjemná bolesť, nie bolestivá.

mozarelka

ja tiež rollujem. robim to tak, ze najprv vydezinfikujem dermaroller (septonex), oplachnem v horucej vode, zase nastriekam septonex (1-2 streky). potom dezinfikujem pleť (septonex), rollujem, zase vydezinfikujem pleť aj roller....dam si masku na stiahnutie a hlbkove vycistenie porov - zmensi zacervenanie(bio kozmetika, bez farbiv a vonnych latok). po maske pouzijem serum z morskych rias a kolagenu (tiez bio) a nakoniec nanesiem bio olej tee tree lemon (aj ked mam mastnu plet, ale po tomto oleji ju mam super a nesupem sa po rollovani).mam jazvy po akne, ktore uz pomaly miznu (tie mensie), pory su tiez nevyditelnejsie a plet je hladka a jemna...super vec, stoji to za tu bolest.