Najlepsi make up?

Bdur

najlepší make up je čerstvý vzduch a dostaneš farbu,ja hned ztmavnem ked mám pohyb,zoxiduje ti plet vyskušaj aj ty.nepotrebuješ si nič natierat na plet je to hnusé blato

simka111

ja som si kupila mejkap clinique anti blemish solution, ale ked som si prečitala to zloženie tak som sa zhrozila, ja viem že každy mejkap osahuje svinstva, ale ked davam peniaze na taky drahy mejkap, mal by byť iný... a ešte ma zarazilo to, že je na obale napisane, že ak dôjde k alergii, tak ho treba hned prestat pouzivat a ešte to, že v kombimácii s inou kozmetikou može vzniknut alergicka reakcia... hlavne že je 100% testovany na alergiu... takže vidim, že som si mala kupit radšej la roche ... :(

Cindushka

Takže predovšetkým pre dámy so zmiešanou a mastnou pleťou je dôležitá tá každodenná starostlivosť o pleť - čistiaci gél, pleťovka a krém v tomto by žiadna z nás nemala na sebe šetriť (mne osobne velmi dobre robí la roche na mastnú aknóznu pleť) až potom treba vyberať make-up. Make-upov som vyškúšala naozja vela skoro všetky značky z drogerky (rimmel, loreal, maxfactor, maybelline, dermacol 24h - ten bol z nich všetkým najlepší)ale najviac sa mi osvedčil clinique - stay matte a anti-blemish solution tieto make-upi dokážu perfektne zredukovať maz takže sa nezačnete po hodine lesknúť ako pri iných a vydržia neskutočne dlho...sú síce drahšie ako tie z drogerky kupite ich len vo fannku stoja okolo 30 so zlavou prostredníctvom klubovej karty za 26 ale oplatí sa investovať ja som mala nozaj velmi dlhý čas s tou mojou nepodarenou pleťou problémy teraz mi stačí v lete sa raz prepudrovať a v zime sa ani nemusíte proste to perfektne drží bez lesku (možno po niekolkých hodínách s velmi malým leskom ale ak ste sa museli prepudrovávať tak 3 až 4 krát za den tak budete velmi spokojné aj s tým málom lesku - žiadny make-up nie je dokonalý ako dobre vieme :D

simka111

a aký mejkap je podľa vás lepši čo hlavne podla toho ako sa prisposobi a ako na pleti vyzera... Affinitone alebo Astor, myslim ten, ktorý je na pleti vraj nevyditelny..

JahO_Odka

Ja som teraz fičala na BB-kréme, lebo ma predtým okúzlil, ale teraz už nič moc akosi. Asi si moja pleť zvykla, tak som sa vrátila k Affinitonu. Na moju mastnú pleť je to fajn :) Ale zase ani BB-krémy ani Affiniton veľmi nekryjú... ale ja mám dosť dobrú pleť, takže mi stačí zjednotiť.

nora888

Ak mas zacervenanu plet samotny make up ti nebude stacit pravdepodobne trpis rosaceou ,skus ist na laserovy zakrok na tvar v ba v raci je velmi dobra klinika ,ja som bola tam u doktora Baumgartnera a mala som velmi dobry vysledok zacervenanie sa zlepsilo asi o 70% ,mala by si si kupit krem na plet proti zacervenaniu ma taky zeleny odtien a vyrovna ti ton pleti ,ja pouzivam dermalogicu antireddness cream a som velmi spokojna ak chces ,kontaktuj ma na email poradim ti noragb@azet.sk