Najlepsi make up?

darkmother

caute, ja mam viac menej mastnu plet. pouzivala som vsetky mozne makeupy, drahe lacne... vzdy najsvetlejsi odtien. pri naneseni vyzeraju vacsinou uplne super, lenze po case (dve tri hodiny) akoby zoxiduju a zmenia farbu do oranzova, resp stmavnu. to sa tyka aj znaciek ako je dior alebo lancome :-/
da sa tomu predist? ci len ja mam taky pocit?

wawawa

baby, píšte aj aký máte typ pleti.
ja mám suchý a mne ten affinitone vôbec nesadol. bola som samá šupinka a samý fľak

mima55555555

Ja som si včera kúpila na základe internetových diskusií Dermacol 24h a som veľmi prekvapená. Je super!!! Ešte som aj natrafila na akciu v 101-tke stál niečo cez 6 Eur. Pekne vonia, ľahko sa nanáša, perfektne kryje nedostatky. Mám suchú pleť a pekne hydratuje. Môžem len odporučiť!!!

andrea9512

dermacol 24h - používala som ho asi pred rokom. Zdalo sa mi že je super, kryl a presne to som chcela ale strašne robil vrásky hlavne v okolí pier a úst. Keď sa na vás niekto z blízka pozrel neviem či to vyzeralo dobre.
Dermacol make-up cover by som nikdy v živote nepoužila na celú tvár. Skôr je to na bodové prekrytie.
Affinitone je skôr pre typ pleti, ktorú nemusíte moc maskovať a skôr vám zjednotí plet, keďže je na výber dost odtieňov problém vybrat si ten správny určite nebude.
Momentálne som používala make-up od Mary Kay FULL CONVERAGE FOUNDATION je príjemní ma krycie schopnosti ale nevyzeráte ako maska. Takže mometálne je u mňa na prvom mieste. Myslím si že stojí do 25 € :)

jankaaaaaaaaa

nikaa nastiv kozmeticku alebo koznu lekarku, nech urcia aky typ pleti mas a z coho mas scervenanie. ci ide o zapal alebo o citlivu plet

verovero

zalezi od typu pleti...ja mam suchu plet a najlepsi je Chanel Vitalumiere, Makeup Forever HD Foundation, Illamasqua Skin Base Foundation a tiez sa mi paci Clinique Supermoisture :)

zebra.k

jankaaa - podla mna ten fluid dobre kryje, ale zaroven nevyzera na pleti ako maska, co mi vyhovuje. rozmyslala som ale aj nad kompaktnym makeupom, ten je vraj vhodny pre mastnu plet. ale zatial mi ten fluid vyhovuje, hlavne cez zimu.
nika - neskusala si na cervenu plet dado sens probalance akut sprej? vraj je to novinka a citala som ze je na zacervenanu flakatu plet, ale nemam s tym skusenosti hm.

maruska123

nikaa inaak z dermacolu som mala ten caviar long stay, co je aj s korektorom a ten bol dobry, aj kryl pekne, nezdalo sa mi, ze je ako maska

www.shop.dermacol.sk

nikaa

a chcela by som sa este opytat neviete ake pripravky by som mala pouzivat na cervenu plet? asi sa toho nezbavim ale aspon trosku to potlacit by nebolo zle