Najlepsi make up?

slunce007

Kupila som si vcera ASTOR - Skin Match je inak tiez velmi dobry, ale chcelo by to nieco lepsie... Kvalitny make-up je zaklad... Tiene ani nemusia byt, staci spirala, jemny lesk ale dobry make-up je zaklad...

slunce007

Loreal - Tru Match uz dlho pouzivam, je to super make-up, vyborne kryje nedostatky a ozivi plet, posobi prirodzene. Pouzivam ho uz niekolko rokov. Lenze pocaa svojej praxe som zistila ze make-up je ako sampon, treba ho z casu na cas prestriedat, pretoze pri dlhodom pouzivani sa jeho ucinky zacinaju stracat... to presne uz aj ja pocitujem s mojim make-upom, uz sa mi zda ze tak nekryje suprovo a tiez ako keby uz prestal zmaznovat leskle celo a pod. clovek si mysli ze sa deje nieco z jeho pletou.... ale nie mile damy je len na case zmenit make-up !

orchidejka

cajka prosim ta ako je to s odtienmi toho meakeupu? Su velmi blede? Neviem ci mas skusenosti aj s vichy dermablendoj ale ten som mala 15, cize uplne najsvetlejsi, v zime mi bol akurat ale mam pocit ze teraz mi je uz svetly, zeby sa mi hodila ta 25. Nevies aky odtien la roche toleriane teint by som si mala vybrat? A pocula si uz o tych novych 2 la roche toleriane teint makeupoch? Jeden je zmatnujuci a druhy hydratacny. Na parfums.sk ich maju v ppnuke

cajka

La roche posay Toleraine fluid je velmi dobry, vyborne kryje, ma ochranny faktor je bez parfemu a parabenov . pouzivam ho uz 4 . rok a zatial som lepsi nenasla. vichy vobec nekryje a ani tie odtiene nie su ktovie ake. zakupis ho cez www.parfums.sk lacnejsie nez je v lekarni..

lenka12

ak má niekto záujem mam na predaj La Roche-Posay Toleriane Teint Fluid tekutý make-up pre všetky typy pleti odtien 10, použila som ho jedenkrát, nesadol mi odtieň, kupila som ho za 18,50 eur.. predam za 14 eur.. v prípade záujmu ma kontaktujte na mail lllenus@azet.sk

simka111

ja mam teraz vzorky mejkapu Vichy Dermablend, to je asi nejaky vylepšeny, lebo neobsahuje parabeny, tak som zvedava čo to spravi.. inač pre mna vichy nieje dobra ani kozmetika ani mejkapy

TinaM

To, ze je make up hypoalergenny neznamena, ze alergia nemoze vzniknut, na to bacha. Ak je hypoalergenny-a teda testovany- tak to znamena, ze je sanca vzniku alergie minimalna- no stale je. Kazda plet je individualna.

No ale k otazke- ja pouzivam Vichy- Aera tein pure, uz asi 4 roky a iny ani nechcem. Je prirodzeny, velmi dobre sa rozotiera, pri kazdodennom liceni mi vydrzi minimalne pol roka. Nikdy nelutujem investiciu za neho (cca. 24 eur)