Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem názor

brunuska

Pri sucasnom uzivani ATB a 7dni po douzivani ATB sa odporuca pouzivat aj kondom.chod na gyncu-snad to dobre dopadne-aj ked po 4 negativnych testoch pochybujem zeby si bola tehotna. daj vediet ok? drzim palce.

nadovka

Pri užívaní ATB som nemala pohlavný styk, ale hned ďalší deň áno. Na gynču chcem zajtra, ale vôbec neviem,čo by som robila. Mám už 2deti a ďalšie neplánujeme.

brunuska

4??? a kazdy negativny??? ale aj tak by si si mohla zabehnut na gyncu- a nezabudal pri uzivani ATB s HAK pouzivat kondom.no a? mna tiez bolia prsia tyzden pred a mam ich ako melony
:-) to je normalne.

nadovka

Ale keď ja som to mala stále pravidelne a teraz ma prsia bolia už týždeň. Testy som stihla už štyri. Každý deň.

brunuska

kolko testov???
3 dni meskanie je v poho. prsia ta bolia a mas ich zvacsene lebo mas pred menzesom-nestresuj! a ak uzivas ATB spolu s HAK odporuca sa pouzivat aj kondom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem názor - Fórum - ZDRAVIE.sk