Ako zistiť psychicku chorobu?

Príspevok v téme: Ako zistiť psychicku chorobu?
danus22

Ahojte, mavam v poslednom case take divne stavy- aj psychicke aj fyzicke (depresi, taky nahly pocit uzkosti- citim to v hrudi, obcas tak pocit na zvracanie aj ked som z neho nikdy nezvracala a tak), parkrat mi uz napadlo ci som v poriadku, no stale to prisudzujem tomu ze zacinam brat antikoncepciu tak to je taka reakcia tela (ak to ale po mesiaci neprestane tak ju vysadim), ale vrta mi v hlave ci nemozem mat naozaj nejaku psychicku poruchu alebo tak, iba sa mi to teraz prejavuje...

Jane_3sto18

HAK je svinstvo, teda nie pre každého ale pre veľa percent žien. Čítala som o tom v časopise, že strašne veľa žien z toho malo depresívne stavy, samovražedné myšlienky a ktovie ešte čo (šťastie, že mám zlú pečeň a že ju brať nemôžem, ale po prečítaní toho článku, by som ju asi aj tak vysadila.). Mne účel splnila - upravenie menštruácie, ďalj ju nepotrebujem.

xdanielax

no pokial to zacalo v obdobi, ked si zacala brat HAK, tak to ma urcite s tym suvis. Vysad ju, a pripadne si daj predpisat nejaku inu.

88monika88

Dobrý deň, veľmi by som chcela zistiť, čo môže byť príčinou toho, že môj priateľ odpadol, zakliesnili sa mu zuby, musel sa mu vyberať jazyk vypáčovaním až sa neudusí a z úst mu valila krv! Prosím poradte mi o akú chorobu by sa mohlo jednať! On je teraz pracovne v zahraničí a nemôže sa hneď dostaviť domov! Ďakujem

marcelina78

Pokial mozno , neber to, "rozhasi" ti to hormony a budes sa z toho dlho spamatavat, kym sa to da dokopy, je to neprirodzene posobenie na hormonalny system, kedysi som bola aj ja zastancom horm. antikoncepcie, brala som 7 rokov, teraz uz by som to nebrala, kamoska skoncila na antidepresivach , ktore jej aj tak nezaberali a stacilo malo, vysadit antikoncepciu, prisla nato po roku az, ze to ma z toho, ked vysadila, ale aspon je v poriadku.

pozri-

...ak mozes-skus ju na chvilu vynechat a aspon tyzden nebrat-telo sa ti vycisti od nej a uvidis ci sa budes citit lepsie...