Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co kupit priatelovi na vianoce?

Lulu2011

podla toho ake ma zaluby na to sa orientuj, napr. moj muz zbiera jeden druh auticok miniatur :)

niektorí chlapi ocenia dobrý vyber parfemu

mimka.a

thahaaaaa to je uplne super, to by som mohla kupit ale svojmu bratovi, ktory zije v tomto fitness svete, skoda ze moj priatel nie... :( ale je to velmi dobry darcek, pre niekoho kto sa tomu venuje

petaaaaaa

..no ja nakoniec kupim asi nejaku elegantnu koselu s kravatou a puzdro na mobil.... alebo ako som pisala, nejake luxusnejsie pero a diar... a pre dellya- nie, nie je to trapne, ale nevediet pisat, to trapne je..

lentilkaaa

jeeejda mimka.a ty chces poradit a nakoniec si poradila ty mne....ten medovnik je super napad...isto spravim a dakujem

No asi ja

mimka.a: Ďakujem :) Tak sa pustím do všetkého teda :D Ja som len chcel vedieť či to neni blbosť toľko vecí :D.. Tak čo sa týka mňa, tak mňa by potešil tiež parfem, to je taká vec čo sa zíde hocikedy to je na tom najlepšie :) A ten medovník je dobrý nápad, to by aj mňa potešilo, ja mám rád také veci ktoré vyrobí určitý človek pre určitú osobu :) To je také zlaté a vidno že si ten človek toho druhého veľmi váži :).. A tak mňa poteší všetko aj úplná blbosť :D Nie som taký že by som chcel vždy všetko to najlepšie alebo tak, to určite nie.. Ja som skôr na tie klasické darčeky alebo dáka drobnosť a to stačí.. Ale tak každému sa niečo páči no, ja som povedal len za seba že ma poteší všelijaká drobnosť ktorá je darovaná zo srdca :) Neviem síce čo má tvoj priateľ rád, alebo čomu sa venuje, ale niečo špeciálne na takú tému by sa určite našlo čo by ho prekvapilo ;) Výmyslov je kopec len treba hľadať :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co kupit priatelovi na vianoce? - Fórum - ZDRAVIE.sk