Bolesť hlavy pri pohybe...

Príspevok v téme: Bolesť hlavy pri pohybe...
marika144

Ahojte! Od včera ma neskutočne boli hlava. Nemožem sa normalne pohybovať lebo pri každom prudkom pohybe mam strasne pulzujucu bolesť v zadnej pravej časti hlavy. Stači ze sa posadím a potom postavím alebo sa zohnem. čim to moze byť? začina ma pobolievať krk na pravej strane..može to byť niečo od chrbtice? dakujem

LP3

Mám neustálu pulzujúcu bolesť hlavy vpredu pri postaveni, pri pohybe. Keď ležim, tak bolesti hneď ustúpia. Povedali mi, že to z krčnej, ale nieje.

Marosko-n

Zázraky sa ešte dejú .Ak budete užívať GGW liečivú vodu tak také problémy sa vám vyhnú.A zbavíte sa množstva chorob aj tých čo vás čakajú.
Mudr .J.K.

Milka78

Ako ste dopadli? Viem, sú to už roky, ale aj tak. Už týždeň ma bolí vzadu hlava, aj navrchu, zo začiatku len pri predklone, teraz pri pohybe, hlavne keď vstávam, alebo sa zohýbam. Cvičím na uvoľnenie krčných svalov, paralen zaberie tak na 7- 10 hodín, beriem 1 denne. Trochu som prechladnutá. Ďakujem

rretepp

Strasne ma boli hlava ked sa postavim alebo ked sa hibem tak mam strasnu pulzujucu bolest v prednej casti hlavi ale ked sa nehibem tek ma neboli

Maros75

marika........jasne,ze to je od nespravnych poloh od sedenia az po telefonovanie .
Skus najskor nejaku kvalifikovanu masaz a ak to nepomoze zajdi na neurologiu.

OMGG

Ahoj ja mam tie podobne problemy posledne 2 tyzdne ma boli hlava pri neakych pohyboch alebo ked pracujem ale boli ma to z prednej časti hlavy pri pravom obočí alebo oku bol som na masaži a že ide to asi od chrbtice rozotrel mi to ale bolest je stale...

Heatherka

asi stihnute svalstvo. skus pocvicit troska. alebo potom ortopedia. alebo v lekarni ti nieco poradia dostupne ;)