Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia len jeden týždeň mesačne?

Príspevok v téme: Antikoncepcia len jeden týždeň mesačne?
alternative

Ahojte, mám otázku. Chcem začať antikoncepciu a rozmýšľala som nad vaginálnym krúžkom alebo hormonálnou náplasťou. Teraz sa však s priateľom vídavame len jeden víkend mesačne, tak by som chcela vedieť, či môžem mať náplasť len jeden týždeň a tri týždne nič (nebudem celé tri týždne krvácať?). Taktiež jeden krúžok je na tri týždne, môžem ten istý krúžok použiť viackrát? (myslím to tak, že či môžem trojtýždňovú schopnosť krúžku rozdeliť na tri mesiace po jeden týždeň).
Proste chcem to mať obrátene - 3 týždne BEZ a 1 týždeň S antikoncepciou.
Ďakujem za rady.

blondula

ano,aj ja fungujem na tejto "metode",ale vela ludi,hlavne zien,ti povie,ze otehotneli aj pocas menstruacie :DDDD ja neberiem tiez uz ziadnu HAK a jedina nehormonalna "antikoncepcia" je tento merac,ktory mi povie,kedy treba davat "pozor" :DD

alternative

blondula

netreba prístroj, stačí poznať metódu plodných a neplodných dní, je účinná na 99%, ale priateľ je dosť skeptický, nechce riskovať

alternative

Priateľ nemá rád kondómy, povedal, že ak nechcem antikoncepciu a on kondómy, žiaden sex nebude. A Pharmatex hm, kazí to romantiku.

maruska123

takto urcite nie, antikoncepcia sa ma brat v kuse alebo vobec, nic medzi tym neexistuje....okrem toho tvoje hormony by sa uplne zblaznili a mala by si viac problemov ako vyhod z antikoncepcie...upne by si si zncila cyklus...urcite to ani neskusaj...a takymto sposobom by nebola ani chranena

Heatherka

ziadna HAK sa takto aplikovat neda.nanajvys nefungovala by tak ako ma. to by sa tvoje telo zblaznilo. skuste pharmatex alebo kondomy. HAk sa oplati iba vtedy, ked sa ludia miluju kazdy den :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia len jeden týždeň mesačne? - Fórum - ZDRAVIE.sk