Dá sa naučiť spievať?

zewa

Ja hrám na klavíri 21 rokov, tak o tom asi budem niečo viac vedieť ;)
Pýtala sa, či sa to dá naučiť, nie či vie spievať.

ehm

zewa ja hrám na klavíri 3 roky a hrám veľmi dobre.. ide o to aký máš talent ešte si ju ani nepočula a už komentuješ -_-

timejka_333

Ahoj. Ja chodím do zušky na klavír. Idem do 5 roč. A taktiež spievam ale nie v zuške. Máme u nás taký zbor a v ňom si tak pospevujem. Tiež neviem spievať ani pošuvať sa to neda ale je nas tam vela a prebije ma to. :D Tiež ma to celkom trápi ale tak tréningom sa to vylepší. :)) Spievam tam rok a ešte stale nič neviem pekne zaspievať:) ale ja to mám preto pretože mám dosť divný hlas a zaspievať mi nejde. :) Ty máš moťžno pekny hlas len musíš cvičiť. Doporučujem určite cvič a začni od ludoviek. Tie su najĺahšie možno nie pre niektorých najlepšie ale na nich sa naučíš nadherne spievať. Ja som začala od tych ťažších kostolných máme tam aj jednu učiteľku a preto mame tie piesne také odbornejšie a ťažšie :) Určite spievaj od ludoviek a postupne sa dostaneš až k Byonce haha :D uvidíš že to pôjde ;) dufam, že som pomohla :) :D

jeeejda

Ahojte, no ja by som tež chcela ist na zušku, velmi ma to laka, no nemam odvahu. Čo ak schytam učitela ktory nebude dobry???

alenka_maxova

spievat sa da naucit, no musis mat sluch a hlas. Kolko mas rokov. Ak do 14, odporucim ti zusku, odbor spev. Ak od 15 do 18, tak urcite konzervatorium. Aky spev by si chcela spievat? Muzikalovy, operny, ludovy? Lebo ja mam za sebou muzikalovy odbor na konzervatoriu a teraz studujem VSMU :) Ak mas dake otazky, rada ti zodpoviem...

ocata

ahoj
ako sa da naucit spievat????
lebo ja rada spievam a ja uz som bola v superstar volam sa.............monika bagarova