Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem aktivovat internet banking v SLSP

lost

a to sa mi dlho nedarilo napisat heslo spravne :D chudak bankar v ZUNO uz asi mal pochybnosti ze co tam robim :))))))))))

lost

ozaj, ale v ZUNO mi kludne prenechal cely jeho notebook :) ked som musel zmenit heslo.. ja som mu hovoril ze staci doma.. ale on ze to je v pohode ze tu :)

zas V TOMTO pripade som ja mal podozrenie :D ( i ked neopravnene , resp. irelevantne) ze tam ma keylogger :D ale naco by mu bol.. (aj tak nema moju SIM kartu aby odtial poslal peniaze prec, aj keby vedel heslo)

lost

To sa neda.. toto som od bankari pozadoval a teta ze nie, to sa neda :)

neviem coho sa bala, mozno vyzeram az TAK nebezpecne s klavesnicou v ruke? :D

xy:)

co je nebezpecne, ona sa ti tam prihlasi, pripadne ty, zmenis si heslo aby ho ona nevidela a nakoniec sa odhlasis.. asi bezny postup, kedze mi to sami ponukli. urcite lepsie ako potom zistit, ze to nejde. to by ma nasralo.

jankaaaaaaaaa

no ze ci to nieje akoze nebezpecne :D ked ma nejaky zakaznik taky akoze pristup do pc v banke. ale v poriadku ked je to bezne. ked tam pojdem, tak sa spytam ci si to mozem vyskusat

xy:)

nevhodne? a co je na tom nevhodne? ja som to tak robila, mne sa pracovnicka sama ponukla. aj v inej banke som tak urobila, pracovnik ti to ma sam ponuknut

jankaaaaaaaaa

no neviem, teda mne to pripada uplne nevhodne,aby mal zakaznik taky pristup na pracovny pocitac. ale mozno to je bezne.,neviem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem aktivovat internet banking v SLSP - Fórum - ZDRAVIE.sk