neviem aktivovat internet banking v SLSP

lost

Mat tak tvoju trpezlivost :D
Ja ked o tretej nadranom neviem nieco zaplatit, lebo nejde IB, tak ma chytaju depresie :DDDD

lost

hm, no IB by sa mal aktiovvat max do 24 hodin.. ale SMS by mala prist hned.. nemaju asi vyadok, jedine ze by si im skusila zavolat :)
hoci aj teraz :D
mali by tam byt :))

jankaaaaaaaaa

sksuala som tam aj kluknut, na aktivaciu hesla.. napisala som tam to moje prihlasovacie meno a dala som odoslat. vypisalo mi, ze mam cakat na sms, v ktorej bude kod a ten kod treba napisat do obdlznika a odoslat.,.. lenze ziadna sms mi vobec neprisla

jankaaaaaaaaa

nedavno som si tam zalozila ucet. dali mi k tomu taky papier s prihlasovacim menom, ktory zacina na cislo 9 .... a potom mi dali taku zalepenu obalku, v ktorej je heslo "na pristup k vyuzivaniu sluzieb elektronickeho bankovcnivtva"....
ak toto "meno" a heslo zadam na stranke slsp vypise mi chybu - "Zadaný autorizačný kód je nesprávny!"

GiovanniX

treba ist do najblizsej pobocky,nevieme co chces konkretne aktivovat? ak nemas grid kartu atd doma,tak bez do pobocky si spravit IB,ak mas,tak vyckaj par dni,ak sa ani potom nevies dostat na IB,tak jedine na pobocke ti to pozru