M-A.C Kozmetika

lalallaa

ja zijem v kanade,kde sa MAC vyraba a tiez si od tejto znacky kupujem...maju velmi dobree tiene a ruze..no co sa tyka make upu..tak by som sla s inou znackou,totiz vela ludi sa z toho vyhadzaje..ale da dobru coverage:)) a co sa tyka blushou tak s tymi som tiez spokojna aj ked radsej na blush mam znacku NARS..:)

666_martinka

MAC je najlepsia kozmetika. Ja kvoli ich make-upu chodim do viedne do SCS tam je najblizsie mac:) ale oplati sa, nedam na ich veci dopustit

pipi49

no ako tak pozerám, tak tam ale nemajú všetko..len pár vecí natej stránke.z make upu tam majú len jeden druh..a mne ide práve o kúpu make upu..alebo neviem hľadať :D:D...

Astor

och škoda :( a tak som sa už potešila že konečne si naobjednavam :D ešte že som to nestihla. to sa musim prestahovat do ameriky aby som sa dostala ku kvalitnej kozmetike aj v normalnom obchode??!! hrozne toto slovensko...

suns

ahoj Astor :)

toto urcite nie je mac kozmetika !!!
nenechaj sa nachytat !

toto je original stranka mac

www.maccosmetics.com

kludne si to porovnaj..

mne sa stala taka vec, ze cez internetovy obchod ( cez ktory bezne nakupujem ) som si objednala stetec Mac, stal ma nejakych 7-8€ .. porovnavala som si to s originalom, ten popis sedel, logo Mac, aj tvar stetin..

ale ked prisiel, zistila som, ze to je totalny fake !
jemne vlasky vypadavali, rucka bola lahka drevena.. proste nic :(

napriek tomu ho pouzivam, ale ta predavajuca mi garantovala 100% originalitu, keby som si pamatala jej meno, dalo by sa udat ju za predaj falzifikatov... hmm.skoda :(

btw - ako moze stat sada stetcov mac 28 € ??
ked u nich 1 stetec stoji od 30€ ..

okrem toho, precitaj si len popis - O nás.. ved to je prelozene cez nejaky prekladac, su tam uplne ine casy a slovesne tvary ! to co je??? asi im napisem...