Už lekárom nedôverujem...

Príspevok v téme: Už lekárom nedôverujem...
platič ZP

Už lekárom nedôverujem, pretože nás pacientov použili ako rukojemníkov na presadenie zvýšenia svojho ekonomického statusu. Dúfam len, že odozvou pacientov bude, že NEBUDÚ DÁVAŤ ÚPLATKY, pretože aj tak dostanú len štandard. V týchto dňoch ste sa občania mali možnosť presvedčiť aká je morálka "elity národa" ako sa pomenovali lekári. Vykašlali sa na pacienta a použili ho ako prostriedok vydierani. Pýtam sa, čo môže lekár ešte žumpovejšie urobiť a zachovať sa a to vykašľať sa na zdravie a život svojho pacienta. Najúbohejšie sa zachovali detskí lekári v Bratislave.
KAM SA PODELA HIPOKRATOVA PRISAHA ...aj je skryta za peniazmi

LUDIA UZ NIKDY IM NEDAVAJTE UPLATKY

xxxxxxxxxxxx

len nie kazdy si moze dovolit vyberat lekara, ked zije v malom meste to aby cestoval so zlomeninami 70km do velkeho mesta? hmm :-/ tu mame jedneho chirurga napriklad a ked tak ist neskor len na pohotovost v noci ..takze este plus aby si clovek platil autobus ked sa chce dat "normalne" vysetrit...

Maros75

Treba si hladat lekara ako kamarata.Jednemu verite a druhemu nie.
Osobne som spokojny s kazdym bol az na jedneho neurologa.......tupe poleno a lepsie by ma odporucil na dalsie vysetrenia snad aj upratovac.

xxxxxxxxxxxx

u vas sa sexuje cez nocne? u nas sa zase pije, a nielen cez nocne...uz ma parkrat osetroval opity lekar aj so zlomenou nohou ma uz poslal domov ze som v poriadku /na chirurgii/ ...je to krasne takym jasne treba zvysit plat ;)x pacientov sa stazovalo a co? stale su tam...

Laurina22

Jaaaaaaj tie ich nocne sluzby chudacikovia nevyspati...Jasne ked pretahuju sestricky a pacientky ´cez nocnu,bodaj by neboli unaveni...:-)Elita naroda

učka

To ako klamu národ,že o peniaze im nejde,to je drzosť najvyššieho zrna.Aj úplatky kľudne zoberú-veď o peniaze im ide! Stratili aj tú malú dôveru ktorú som v nich mala.Tým vysokým platom z gréckej cesty, čo sa zlepší pre pacienta??? Len vyššie dane???Fuj zhnusili sa mi.A vôči deťom-drzosť nemá mieru.Však tie deti až dorastú,tak im to v starobe zrátajú!!!

doubledog

ja to vnimam uplne opacne

lekari nie su rukojemnici pacientov, preto moze prestat pracovat, kedy sa im chce a z akehokolvek dovodu.

vitaminwater

je mi velmi smutno z toho, co sa dozvedam zo sprav =( zijem v zahranici, a tak bohuzial nemozem uplne realne zhodnotit situaciu... ale velmi ma to nastvalo, ako chori ludia, deti, starsi prisli v dohodnute dni na operacie a kvoli chamtivosti ludi musia prejst vsetkymi preoperacnymi vykomni a stresmi znova, mnohi z nich naozaj uz v zlom stave... kto zaplati opakovane preoperacne vysetrenia??? dala by som to tym doktorom, ktori neprisli do prace, zaplatit, strhnut z platov... vsetkym, co neprisli do prace, odobrat licencie, zakazat cinnost a tym, co prisli do prace, zdvojnasobit, ztrojnasobit platy!! nech ti vydieraci zozeleneju zavistou... smutne, velmi smutne =( Slovaci, nech vas uz ani nenapadne nikomu pchat obalky!!!! doniest cokoladu sestrickam, ktore sa staraju po nociach a nabehaju sa okolo desiatok pacientov, to je o inom, ale davat obalky doktorom??? za co?? za to, aby si robili svoju robotu tak ako maju???