Už lekárom nedôverujem...

Príspevok v téme: Už lekárom nedôverujem...
platič ZP

Už lekárom nedôverujem, pretože nás pacientov použili ako rukojemníkov na presadenie zvýšenia svojho ekonomického statusu. Dúfam len, že odozvou pacientov bude, že NEBUDÚ DÁVAŤ ÚPLATKY, pretože aj tak dostanú len štandard. V týchto dňoch ste sa občania mali možnosť presvedčiť aká je morálka "elity národa" ako sa pomenovali lekári. Vykašlali sa na pacienta a použili ho ako prostriedok vydierani. Pýtam sa, čo môže lekár ešte žumpovejšie urobiť a zachovať sa a to vykašľať sa na zdravie a život svojho pacienta. Najúbohejšie sa zachovali detskí lekári v Bratislave.
KAM SA PODELA HIPOKRATOVA PRISAHA ...aj je skryta za peniazmi

LUDIA UZ NIKDY IM NEDAVAJTE UPLATKY

platič ZP

Lekári na Slovensku predviedli, že nemajú žiadnu morálku. Na presadenie zvýšenia platov použili pacienta nebrajúc do úvahy , že ohrozujú tak jeho zdravie a život. Zašli až tak ďaleko, že neváhali použiť detského pacienta. Hyenizmus!!!!
My pacienti im na to MUSÍME odpovedať tak, že prestaneme dávať ÚPLATKY a v prípade, že sa nám bude zdať, že nedostávame na čo máte právo, potom je nutné sa dožadovať svojich práv sťažnosťami na Úrade nad dohľadom zdravotnej starostlivosti. Kto nemá odvahu to robiť verejne, nech tak učiní anonymne. Nech pekne sa zverejňujú mená grázlov, ktorý si z nášho zdravia chcú robiť biznis. Slováci, prestaňme byť stádo blbcov a dajme najavo, že s nami si nik anál vytierať nebude.

platič ZP

PODME TERAZ VSETCI DO GENERALNEHO STRAJKU , ZE CHCEME VSETCI PLATY AKO V NEMECKU A OST. KRAJINACH EU ...KAZDA JEDNA PROFESIA ...KED DOKTORI TAK AJ MY....

lost

muc

jasne :)

vsetko je na nieco dobre..

mne je to v podstate jedno, nech sa maju.. kludne nech sa zhodi aj cely financny system.

a nech sa zavedie system, kde neexistuje parazitarstvo, tj. niekto len do prace chodi a niekto sa tam zoderie a eventualne sa ma horsie ten CO SA SNAZI !!!

naco sa potom snazit? :) dnes je to presne takto, ak si clovek vsima detaily..

muc

...nebud smiesny! platy v statnych nemocniciach neovplyvnuje pocet vykonov. to je prave to svinstvo, ze ci robia alebo nie, plat dostanu tak ci tak. takze ver tomu, ze nadalej nam daju pocitit, ze v prvom rade my potrebujeme ich a nie oni nas!

platič ZP

LUDIA TERAZ SA MUSIME TESIT , ZE AKO SA BUDU KU NAM "UCTIVO A POZORNE SPRAVAT" , KED SI VYKOPALI 1000e NAVIAC dufam , ze sa to odzrkadlí....hehehe

muc

lost, vsetko zle je na nieco dobre. som presvedcena, ze podaktori si tymto humbukom velmi zatriasli vlastnou stolickou ;)
cas ukaze...

rikiy

ja im uz nedovberujem velmi davno a to, co urobili teraz sa mi iba potvrdilo, aki su.
velmi sa cudujem vlade, ze do poslednej sekundy s nimi narabala v rukavickach,chcela by som vidiet, ci by tak jednali aj s inymi, napr. ing., mgr., ktory takisto maju VS a to uz nehovorim o stredoskolakoch , ludoch s ucnovskym vzdelanim...
ja by som tym, ktory aj napriek nudzovemu stavu neprisli do prace a hodili sa na PN okamzite zobrala licenciu,pretoze titul MUDr.si nezasluzia nosit, podala na nich trestne oznamenie a poriadne si preverila ich pofiderne PN-ky. Chcela by som vidiet, co by chudaci bez licencie robili...elita nasa...je mi z nich uplne na grc.

lost

Ale jedno by som spravil, ked by sa stav stabilizoval, vyhodil tych co neprisli a ohrozili nase zivoty, z minuty na minutu.. A mozno aj zobral licenciu :D

Neposkytni pomoc pri nehode, a ides sediet, no uberclovek lekar, moze neposkytnut pomoc zrazu..

lost

No lenze ak zrazu kazdemu zvysime platy, tak aj ceny pojdu hore :)

Cize budeme na tom v podstate rovnako..

Cely system je tak pokazeny, ze sa to slovami neda ani vyjadrit..

A dosiel som na to, ze je to zbytocne s tym stracat cas :D Tak ani neviem na co pisem :D