Už lekárom nedôverujem...

Príspevok v téme: Už lekárom nedôverujem...
platič ZP

Už lekárom nedôverujem, pretože nás pacientov použili ako rukojemníkov na presadenie zvýšenia svojho ekonomického statusu. Dúfam len, že odozvou pacientov bude, že NEBUDÚ DÁVAŤ ÚPLATKY, pretože aj tak dostanú len štandard. V týchto dňoch ste sa občania mali možnosť presvedčiť aká je morálka "elity národa" ako sa pomenovali lekári. Vykašlali sa na pacienta a použili ho ako prostriedok vydierani. Pýtam sa, čo môže lekár ešte žumpovejšie urobiť a zachovať sa a to vykašľať sa na zdravie a život svojho pacienta. Najúbohejšie sa zachovali detskí lekári v Bratislave.
KAM SA PODELA HIPOKRATOVA PRISAHA ...aj je skryta za peniazmi

LUDIA UZ NIKDY IM NEDAVAJTE UPLATKY

muc

lost, to je uplne jedno, v kolkych zamestnaniach pracuju. vsak nie su sami. spustu ludi ma po 2 prace.
pravdou je, ze ich platove ohodnotenia su ubohe- ale adekvatne na pomery slovenska. v zahranici je kazda profesia vyssie ohodnotena, ale tiez netreba zabudat na vysku zivot. urovne tej ktorej krajiny.
lenze na jedno "zabudli" poukazat- v zahranici je efektivnejsie vyuzitie lekara ovela vyssie nez u nas. v statnych nemoc. je katastrofalna prezamestnanost. pracou sa netrhaju,ani bokovky do kapsy neodmietnu, v sluzbe si aj pospia a dokonca nie je problem natrafit ani na poriadne podgurazeneho suzbukonajuceho pana doktora. samy volaju po zmene, ale paradoxne su to oni, ktori zmeny v podobe transformacie odmietaju. je mi z nich ZLE!

muc

suhlas...

ale na druhej strane vsetko zle je na nieco dobre...som presvedcena, ze aj ked si myslia, ze vyhrali, opak je pravdou. zakyvali si sami poriadne so svojimi stolickami. peniaze na platy je potrebne niekde nahrabat. nakolko adekvatny obnos prijmov nemocnice nemaju, vysledkom zvysenia platov je, ze sa nemocnice budu zadlzovat a tym padom budu nuteni pristupit k zefektivneniu vyuzitia lekarov a teda k ich redukcii. takze kym teraz dali vypoved sami, odstupom casu im tie vypovede daju nemocnice.

takze humbuk skoncil, ale jeho nasledky este len pridu ;)

lost

Ani ja im uz nedoverujem (nie ze by som doveroval predtym), kedze lekari (95% z nich) zoberu uplatok bez problemov, a vela z nich aj tak pracuje na 2 miestach (napr v sukromnej ambulancii a nemocnici) a prave aj takyto lekar podal vypoved, ale pozoruhodne, nie v tej sukromnej ambulancii. Zaujimave, vsak? ;)

Hyenizmus najvyssieho zrna.

Nechcem byt zly, tak radsej nebudem komentovat :)