Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaľahnutie a šušťanie v uchu

Príspevok v téme: Zaľahnutie a šušťanie v uchu
Chuan :)

Zdravím,

mám 18 rokov a ako dieťa som prekonal zápal stredného ucha. Odvtedy sú moje sluchové orgány zrejme dosť náchylné. :)

Môj problém spočíva v tom, že pri čestení uší vatovmi tyčinkami (zrejme som čistil príliš intenzívne, až som to prehnal :D)mi zaľahlo v pravom ucu. Trvalo to cca týždeň a pol, postupne sa to zlepšovalo a teraz počujem takmer normálne. Stále mi však šuští v uchu a počujem vňom, ehm zvláštne neindetifikovateľné zvuky. Pociťujem nejaký tlak, alebo akoby v ňom niečo prekážalo. BOl som na to zviknutý, stalo sa mi to už viackrát, ale vždy to prešlo do týždňa. Teraz ma to drží dlhšie.

Máte nejaké rady ako sa pokúsiť toho zbaviť? Alebo mám zájsť k lekárovi?

sweet_lolitta

Stava sa ti to opakovane a ty cakas tyzden, kym to prejde?
Ak ti zalahlo ucho je celkom pravdepodobne, ze si si pri tom cisteni ucha zatlacil maz smerom dnu a vytvorila sa ti zatka, tu ti moze odstranit len lekar. A okrem toho, sustave zvuky mozu znacit poruchu sluchovych kosticiek alebo sluchoveho nervu, na tvojom mieste, by som nesedela doma a sla si to dat vysetrit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaľahnutie a šušťanie v uchu - Fórum - ZDRAVIE.sk