pol hlavy novorodenca opuchnuta vraj z prievanu

Príspevok v téme: pol hlavy novorodenca opuchnuta vraj z prievanu
otec33

Dobry den. Dieta mi dali z porodnice s opuchnutym okom, vraj z prievanu. Doma som zistil ze ma opuchnuty nos, oko a spankovu cast lebky. Vyzera to ako keby niekomu spadol na zem. Co si o tom myslite? Vraj opuch nosa je z porodu, ako zena tlacila. Ako sa riesi zaloba na nemocnicu? Okrem toho ma 4 pichy od injekcie. Co mu asi pichali? Vobec sa nenamahali mna ani matku informovat.

teta dora

otec33 je jednoznacne naruseny jedinec. Kym bude vypisovat zaloby na nemocnicu, tak mu decko aj zmaturuje (za predpokladu, ze ma zivu matku, ak nema, tak mu decko aj zomrie, ale nie na zlomeninu lebky, ale od hladu a smadu...) Takych, ako je "otec33" by mali sterilizovat.

jajka001_

ale medzi dementnym a priemerne inteligentnym je este vela levelov. ja by som to nevzdavala, vzdelanie je jedina moznost ako byt mudrejsi :)

jajka001_

lost, hej, aspon nejaky povinny kurz rodicovstva, ktorym by museli prejst ked uz cakaju dieta. a riadna vychova o rodine uz na zakladnych skolach.

blondula

sak novorodenec by mal byt spolu s matkou nieee ??? :O sak kvoli dojceniu :D ci sa mylim !! :DDD ... to je jedno,je to trosku cvok !! :DDD

[zruseny20]

akoze na jednej strane chapem... zrejme chlap ostal s malym dietatom prvykrat sam (ked zena je este v nemocnici) a netusi co robit, tak pise na forum o zdravi...

..ale co mna pri nom vytaca, je fakt, ze on si NENECHA poradit a furt dokola omiela to svoje.. a ten jeho nazor je uplne scestny.. ci uz ide o stravu pre novorodenca alebo co je dolezitejsie.. ci zalovanie nemocnice alebo zdravie jeho dietata...

..takymto ludom, ktori si myslia, ze zjedli vsetku mudrost sveta, pomoci niet

maruska123

tiez som presvedcena, ze je to ten isty ako s tym mliekom...aj ten sposob pisana a hlane myslenia: za vsetko moze nemocnica ...aj ked ip sa nezhoduju...