Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte spravny deodorant

Príspevok v téme: poradte spravny deodorant
kolpi

zdravim vsetky slecny a chcem vas poprosit o radu...

za posledne roky som vyskusala uz mnohe deodoranty (vzdy dobrej,teda komercnej znacky- garnier,nivea,playboy,...) a vysledok bol vzdy rovnaky- prvych par dni som krasne vonala,no potom som si ocividne vzdy zvykla na vonu deodorantu a vnimala len pach mojho potu..

existuje nejaky deodorant, pri ktorom by sa mi to nestalo? alebo viete mi nejak inak poradit?
ci je problem v niecom inom?

kazda rada dobra,dakujem

yaya77777

vždy keď potrebujem niečo silnejšie čo vydrži dlhšie (abo napr pri športe) tak jednoznačne značka adidas..

simka111

Ja používam tuhy aloe deo stick, je fakt dobrý.. a nezanecháva škvrny, ale radšej nepíšem viac aby nebolo že robím reklamu...

angela85

ja mam tento isty problem a som z toho zufala, moj satnik sa uz pomaly sklada len z bielych alebo ciernych veci, alebo veci na ramienka, aby neboli vydiet flaky
najlepsie mi pomaha rexona, niekedy som pouzila aj driclor, ale ked zlyhal ten a kedze bol bez voni, tak som hned smrdela, uz nie raz ked som bola v robote ci v skole alebo len tak v meste, tak som si utekala kupit tricko a antiperspirant, lebo som sa citila

veronika83

..to je normalne, ze tu vonu prestanes po case vnimat. Zvyknes si na nu a prestanes ju citit.
Ak chces pekne vonat, radsej zvol kvalitny ucinny antiperspirant a k tomu nejaky pekny jemny parfem, kt.ti bude pasovat. Nakoniec ta to vyjde lacnejsie ako cely den sa niecim postrekovat :)

kolpi

antiperspirant nepotrebujem..resp. potrebujem az moc :D po otcovi sa strasne moc potim, takze mi tie antiperspiranty nezaberaju, tak chcem aspon pekne voniat

Dove som myslim este neskusala, tak skusim :)

ale mali ste aj vy take skusenosti, ze ste vonali len prve dni, alebo som len ja tak cudna a nepomoze mi ziaden?

blondula

ja pouzivam len tuhe dezodoranty !! najlepsia je modra Rexona,ale nie vzdy ju kupim.teraz mam tu proti bielym flakom,ale nie je to ono ! este je u mna dobry dezodorant od Balea,ten "coton" ci co to je :DDD a tiez mam rezervny Adidas...

veronika83

A naozaj chces len deodorant? Tie len prekryvaju pach potu, nezabranuju poteniu.
Mne sa osvedcili antiperspiranty Dove. Konkretne Dove tuhy proti bielym skvrnam - vonia ako krem a nebije sa so ziadnym parfumom.
Ak ale ozaj chces len deodorant, fajne su tie nove Nivea bez hlinikovych soli, krasne vonaju, ale su velmi slabucke :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte spravny deodorant - Fórum - ZDRAVIE.sk