Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené vlasy

redhead:))

nikdo nemá skúsenosti s touto farbou?? naozaj?................ tiež som sa rozhodla na konci prázdnin skúsiť túto farbu www.hotcity.ro , pretože by som chcela ísť do nejakej takejto i2.listal.com nie je to červená, ale podľa mňa skôr do rubínova, pretože je tam prímes tmavoružovej až bordovej :).. čo myslíte vy?? chytí aspoň trošku podobne? idem z tmavšej červenooranžovej

redhead:)

nikdo nemá skúsenosti s touto farbou?? naozaj?................ tiež som sa rozhodla na konci prázdnin skúsiť túto farbu www.hotcity.ro , pretože by som chcela ísť do nejakej takejto i2.listal.com nie je to červená, ale podľa mňa skôr do rubínova, pretože je tam prímes tmavoružovej až bordovej :).. čo myslíte vy?? chytí aspoň trošku podobne? idem z tmavšej červenooranžovej

jankaaaaaaaaa

cervenych farieb je u nas na trhu strasne malo. navyse sa vsetky velmi rychlo vymyvaju, uz po tyzdni vlasy vyzeraju vyblednuto a nepekne. navyse na odfarbene vlasy ta cervena chyta velmi zle a nerovnomerne..
aspon tie oranzove odtiene su pekne a trvacne: www.goldmax.pl predavaju ju v kauflande a stoji len 2e!
a tato je dost draha, ale je to nadherny odtien www.lorealparis.sk

Ďakujem veľmi za rady :)

No aj tak, nechcem ísť veľmi do tmava, lebo som si dávala vlasy vyťahať, pretože som ich mala tak tmavé, že nemalo šancu mi niečo pekne chytiť.. Všetky farby vyzerali tak ako nepodarené - že som si napatlala na tmavohnedú červenú alebo podobne.. Čiže neviem, nevedeli by ste mi ešte poradiť aký odtieň červenej alebo oranžovej sa vám páči, po prípade mi sem dať aj obrázok? Hľadám nejaké nápady :).. ďakujeeem

jankaaaaaaaaa

chyti ti velmi podobne, ale myslim ze svetlejsie ako by si chcela. kup si radsej odtien 562. ten ti isto chyti tak ako na tom obrazku co si sem dala.

P.S.: Farba na obrázku je GARNIER granátovo červená.. :) Ak s ňou máte skúsenosti, alebo s farbením prosím píšte. ďaak

Crystal_White

Skorej by som šla do niečoho červeno-mahagónového a nie také ako je na tom prvom obrázku... to ti skorej chytí do takej veľmi výraznej červenej :-P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk