strach

Príspevok v téme: strach
och

neviem co mam robit mam strasny strach z toho ze som abo budem tehotna..beriem HAK uz 2 mesiac a pritom sa stale bojim ze som v tom..proste si furt obzeram brucho a kukam ci neni vacsie abo ked ma bolia prsia tak si hned daco nahovaram..mavam aj bolesti v podbrusku a tiez pri tom myslim ci sa to netika tehotenstva a takisto mi bolo na vracanie ale som nevracala ale to ktovie ci nebolo z nervov..no ja uz fakt neviem co robit s priatelom si davame aj napriek tomu ze berem tabletky pozor..

emma

pravda, ked sa bojis tak pouzivajte aj kondom. minimalne nebudes mat strese. na brusko sa nemusis vobec pozerat(ci je vacsie), to rastie az po niekolkych mesiacoch. a ked chces mat este vecsie bezpecie, tak si to zariad tak, aby si nemala styk pocas plodnych dni(cyklus deleno 2, vyjde ti datum a +- 2 dni) Tak tomuto sa hovori maximalne bezpecie

moon_driver

tak pouzivajte dvojitu ochranu, ked sa bojis......
.
ako spominala syma, ucinnost je 99% pri spravnom pouzivani. Mozno ked tabletky budes brat dlhsie tak pomaly na ten strach z otehotnenia nebudes mysliet a pride ti to prirodzene.
.
Jednoducho na to nemysli (to maju na starosti tie male gulate tabletky)...a nekaz si krasne chvilky :-)

erina

zle ti je urcite s nervov to poznam mne meskala menstruacia dva tyzdne nebrala som HAK a tiez som sa strasne bala ze som tehotna a nebola som ale uz som na sebe tiez pozorovala priznaky tehotenstva prosim ta nepozoruj sa lebo s toho strachu si vybudujes vazne panicky strach a nemas na to dovod

syma

och, nestresuj sa zbytočne, ubližuješ si tým, ani nevieš ako, HAK je účinná na 99%, tak sa prosím Ťa ukľudni alebo navštív psychológa, myslím že máš panický strach z otehotnenia a to Ti pomôže vyriešiť naozaj len psychológ
ja som brala HAK tri roky a neotehotnela som