Parná práčka

anamarie

Super, dufam, ze budes tak spokojny, ako som ja s tou prackou, na ktoru link som sem uverejnila. Pracka perie dokladne, na minime vody a este je aj krasna, cervena. Ja mam na 10 kg bielizne a este nikdy sa mi ju nepodarilo naplnit celu:)

martinmlm

Hlásim veľký posun v kauze práčka. "JE OBJEDNANÁ" Našiel som lepšiu. Od toho istého výrobcu, ale 6kg a nie 8, lacnejšiu o 100,-€ a 44cm, takže mi prejde aj cez zárubňu. Sa oplatilo chvíľku počkať.

martinmlm

Predsa je tu niekto, kto má doma práčku.
23:00-po 14hodinách ukončenie 2pokusu. Vonku husto sneži a ja vypúšťam sýte mačiatko von. Murka s tesným náskokom pred psíkom zase lezie na strom. Bude nám veľmi chýbať. Ak sa vráti, urobíme pokus č.3:mačiatko v parnej práčke.

anamarie

Aj ja som zvazovala parnu pracku, ale myslim, ze by som to naparovanie nevyuzila, tak som si kupila bez. LG znacku mozem odporucit, je perfektna!

www.lg.com

martinmlm

Dnes som spravil ďalší pokus.
Včera na susedovom strome celý deň mňaučalo malé mačiatko. Dnes ráno už mňaučalo na mojom strome. Tak som vzal rebrík a zachránil som ho a vzal do domu. A teraz ten pokus-vo vnútri 7mesačný jack russel teriér. Nasledovala 2hodinová nerozhodná bitka. Potom som musel odísť, tak ostali sami. Pes to prežil bez ujmy na zdraví. Mačiatko som šiel vyvenčiť, a ono zas na strom. Po 4hodinách zas sa martin štverá po rebríku. Nasledovala ďalšia bitka, ale nie tak intenzívna.
12hodina pokusu- mačiatko spinká na skrinke a psík hryzie kostičku.

*inko

ja ze sa pochvalis, ze si pri tom pokuse objavil nejaky novy vynalez :)
tak ja ti tu kupu schvalujem, chod do toho :)
a nezabudni na tablety :)
dlhy zivot pre vasu pracku - vaaas calgon, tadá

martinmlm

Keďže nikto z vás na parnu práčku nemá a nevie mi poradiť rozhodol som sa urobiť pokus:
Náradie-el.dvojplatnička, 10l kovové vedro od farby, nerezové čudo čo sa s tým robia buchty,1l vody
Skúmaný predmet-stará zatuchnutá špinavá košeľa určená na utieranie špiny.
Výsledok po 20minútach naparovania-horúca jemne prevlhčená košeľa bez pokrčenia krásne voňajúca za farbou zbavená zatuchliny, no nie špiny.
S výsledkom pokusu sme nadmieru spokojní a rozhodnuti si takú práčku kúpiť.