Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sluch

Príspevok v téme: Sluch
pistiiik

ahojte chcem sa opýtať stalo sa niekomu že stratil sluch na nižšie frekvencie = mám doma domáce kino alebo hoci aj počúvam mp3 tak zrazu som zistil že na pravé ucho ako keby som slabšie počul no nie je to totálne že slabšie ale len BASY dosť mi to vadí ide nejaká hudba alebo niečo a vibrácie počujem len v ľavom uchu ... dá sa to liečiť alebo niečo podobné ? bol som na prečistení ale nepomohlo

nezabudka333

pokial viem, tak sluchove bunky sa uz neobnovuju. celkovo sa hovori ze buduca generacia bude hlucha, vzhladom na vselijake sluchatka a walkmeny ktorymi si dennodenne nicia usi

tpch

no moj pekny, podla toho, co ti zistia. Na dialku ta tu my tazko vysetrime...
Mozu sa skusit lieky na zlepsenie prekrvenia a podobne, ale vsetko stoji a pada na odbornom vysetreni ORL lekarom.

Maros75

ŠKODLIVOSŤ HLUČNEJ HUDBY
• Na diskotékach a koncertoch je povolená hranica hlučnosti maximálne 90 decibelov.
• Podujatia pre deti do 15 rokov musia dodržať hranicu hlučnosti 85 decibelov.
• Intenzita zvuku nad úrovňou 90 decibelov už môže poškodiť sluch.
• 140 decibelový hluk spôsobuje trvalé poškodenie sluchového nervu.

tpch

Ano, takato ciastocna strata sluchu je mozna, je treba to audiometricky vysetrit u ORL lekara-to ti nasadia sluchadla a pristroj bude generovat zvuky roznych frekvencii (pre kazde ucho zvlast) a ked nejaky zacujes, stlacis tlacidlo. Podla toho lekar uvidi, ako si na tom s pocutim roznych vysok.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sluch - Fórum - ZDRAVIE.sk