Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrovoľné nemocenské poistenie po 1.1.2012

Príspevok v téme: Dobrovoľné nemocenské poistenie po 1.1.2012
aknitka

Prosím Vás môžte mi niekto po lopate vysvetliť ako to vlastne bude? Od 10.8.2011 si platím DNP, som zamestnaná na TPP. Ak som to dobre pochopila tak ma nechajú dosplácať do 270 dní. A potom čo? Snažíme sa otehotnieť, no zatiaľ sa nám nedarí. Dokedy by som mala otehotnieť aby som mohla čerpať materskú z DNP? Môžem po zaplatení 270 dní čerpať z tohto DNP PN alebo OČR? Ďakujem dobrákovi čo mi to vysvetlí.

dufi

ak vam mozem poradit tak ked dovrsis tych 270dni a nebudes tehotna mas ochranu dobu na pn 7dni ak tehotna budes tak vtedy mas 8mesiacou.ale ak si budes chciet platitaj potom dnpo z balika tak sa pripoisti na nezam.a dochodkove este pred dovrsenim tych 270dna t.j.269den ale nerus nem.poistenie iba sa prihlas na tie dve dalsie aby sa ti to ratalo nepretrzite
potom ti vznika znovu narok na pn a oserku

??!!??

neviem vôbec som to v tej telke nepochopila....ale čo s tým porobili to sa nedá ani povedať. no jaké to bolo dobre.....
ale inak akti ubehne tých 270 dní platenia môžeš čerpať kludne PN-ku .

annddyxxl

DNP plati pre toho ktosi to plati a je tehotny alebo do 9mesiacov otehotnie..inak ti sumu co si si platila nevratia tusim..

soffa

vcera davali v spravach,ze "platit bude tym co uz si platia...ak si si zacala platit 10.8 tak si budes platit do 10.5 a v ochranej lehote budes este dalsich 8 mesiacov.cize ak si prestanes platit toho 10.5 uz by si mala byt aspon mesiac tehotna...aby si tych 8 mesiacov stihala..teda ja som to tak pochopila.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrovoľné nemocenské poistenie po 1.1.2012 - Fórum - ZDRAVIE.sk