..PORADI MI NIEKTO....

Príspevok v téme: ..PORADI MI NIEKTO....
bianka000

Neviem ci sa tu najde niekto kto by mi poradil.Druhy rok studujem na gymnaziu.Pravdu povediac uz dalej nevladzem.Stale je to o tom istom...unavena pridem o 3 domov,naobedujem sa a potom neoddcyhnuta a unavena musim zase sediet nad knihami takmer do noci.Rano vstavam unavena a opat to iste dookola.Som tak vystresovana ze ma boli zaludok a hlava a ked pride piatok tak sa ani netesim lebo stale musim mysliet na to ze sa musim ucit.A neviem sa ani poriadne zabavit.A to ma cakaju este dva roky.Ako to mam riesit?Poradte prosim!!!!!!!

loula

hEEEJ JA SOM TI MALA ROVNAKY PROBLEM,PO DVOCH ROKOCH NA GYMPLI,SOM SA ROZHODLA IST DO SPANIELSKA NA ROK,A SOM TU DO JUNA,A TI POVIEM ZE JE TO BOMBA.SKUS VYCESTOIVAT,AK MAS ODVAHU.JA MAM SO SPANIELSKOM ¡VELA SPOLOCNEHO,TANCUJEM 15 ROKOV FLAMENCO,CIZE OD 3 ,BO MAM 18.
MOZNO TA PRITAHUJE ANGLICKO,ALEBO AMERICA,SA NAUCIS JAZYKY,A VEEEEEEEEEELA O ZIVOTE,MAM 2 SPOLUBYVAJUCE ,VARIM SI SAMA,PERIEM,A SOM ZODPOVEDNA SAMA ZA SEBA.A ...DOSPELA SOM:)
CO NA TO HOVORIS? KED SA VRATIM BUDU DIFERENCKY,A ROVNO DO 4.HO ROCNIKA...

aljoska

Nemala by sa tak presilovat.Ked prídeš zo školy mala by si aspon na 2 hodiny vypnút,oddýchnut si.Určite sa to dá a potom sa venovat učeniu.A v piatok treba vypnút uplne,vyjdi sa radšej niekam von s kamarátkami a na školu nemysli.Takto to dlho nevydržíš.A mala by si si dat vyšetri krvný obraz,ked si stále unavená.