Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padnuté očné viečko, mám len 17, veľmi prosím poraďte mi

Príspevok v téme: Padnuté očné viečko, mám len 17, veľmi prosím poraďte mi
Jakub17

Dobrý deň. Mám 17 rokov, a asi tak pred 2 mesiacmi som na sebe začal pozorovať že 1 očné viečko mi padlo a obidve oči boli nesúmerné. Veľmi som sa preto trápil ale potom mi trochu padlo aj to 2. a bol som rád že sa to aspoň takto vyrovnalo, aj keď ani vtedy to nebolo úplne súmerné. Ale už asi 4. deň pozorujem že to jedno viečko mi znovu kleslo, vyzerá to ako keby som mal oko otvorené iba na dve tretiny. Je to pre mňa estetický problém pretože to nepôsobí vôbec pekne, ale možno až odpudzujúco. Ale je to aj zdravotný problém pretože pociťujem na tom viečku takú ako keby ťažobu a cítim rozdiely v mojich pocitoch pri pohybe očí. Som z toho vážne nešťastný, mám len 17. Už to je dosť viditeľné. Naviac tvár má potom taký smutný výraz, a všetci mi hovoria že som nejak zosmutnel. Chcem ísť s tým k očnej ale bojím sa že tam budem čakať 4 hodiny a potom ma vysmeje že je to len chybička krásy. Nemáte s tým niekdo nejaké skúsenosti? Na operáciu viečok peniaze nemám. Nemáte skúsenosti s akupunktúrou? Vravia že to pomáha. Prosím vás veľmi pekne poraďte mi, som s toho zúfalý.

Jakub17

ďakujem za rady, on je okrem tej estetiky aj problém v tom že cítim na ňom takú ako keby ťažobu a trochu nekomfortnosť, občas mám pocit že je unavené ale iba to 1 oko, 2. nie, píšte prosím ďalej, ďakujem

bubak258

urcite ta na ocnom nevysmeju. mozu ti bud potvrdit ze je to len esteticky problem a potom vyhladas plastiku, alebo ti zistia z coho to mas. neviem odkial si, ale v trnave je velmi prijemny primar na ocnom, mne opravoval viecko po uhryznuti psom, nic mi nevidno, a to mi kusok ubudlo z viecka. a znamej zdvihali viecka (mala ich padnute uz vekom) ale to na plastike, a vraj to nebolelo. tak sa smelo chod poradit, jedine co tomu das je tvoj cas

tpch

Urcite by si s tym mal ist a nenechat sa odbit, ak by lekar vyhlasil, ze je to len esteticky problem. Ale hlavne vysetrenie ta caka na neurologii, nie na ocnom. Necitis niekedy v koncatinach svalovu slabost?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padnuté očné viečko, mám len 17, veľmi prosím poraďte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk