Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodne chelatory a liecebne mnozstva potravin

RNG

Ja nie som lekar a nikoho neliecim.
Pisem sem len odporucene rady od roznych lekarov, co liecia inym sposobom, nez schvalenymi chemickymi liekami a ja sa sustredim hlavne na tie, ktore su schvalene ako bezpecne potravinove doplnky.
Inac chelaciu som na sebe sam pouzival viackrat, lebo okrem ineho rozpusta aj usadeny vapnik v cievnych nanosoch(plaque) a rozne v tele ulozeny zo zapalovych procesov.Mne to pomohlo.

Pisem sem najma pre to, aby krajania vedeli, ze existuju aj ine uspesne lekarske pristupy nez tie ktore sa bezne na Slovensku prevadzaju organizovanou medicinou.

RNG

No a rozne ovocne kyseliny, ako citronova, jablcna, berbericka atd, ktore su slabsie chelatory, ale tiez vedia z tela dostat rozne mineraly, vcitane skodlivych tazkych kovov.

RNG

Potraviny samotne obsahuju dost rozdielne mnozstva chelatorov, preto ich na serioznu chelaciu nepouzivam, pokial nemam aj iny dovod na pouzitie
Odporucam najma zelene(stavy z mladych trav, morske ako chlorella a rozne riasy), tiez vnate viacerych korenovin, ako petrzlen, koriander(vnat sa nazyva cilantro), dokonca aj mrkva a ine.
Chelator, hoci nie velmi silny je napr aj pektin, najma ked je upraveny enzymami do velkosti molekul, ktore sa vedia absorbovat do tela=modifikovany citrusovy pektin.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodne chelatory a liecebne mnozstva potravin - Fórum - ZDRAVIE.sk