aky druh cvicenia na spevnenie postavy

jankaaaaaaaaa

lenze pri kardio cvikoch mi bude tuk ubudat z celho tela, nielen z noh. a to praveze nechcem. v hornej polovici som stihla.a nechcem aby sa mi prsia zmensovali

doubledog

jankaaaa
tak najprv posilni svoje svaly a potom zhod tuk z noh.
chvilu mozno budes mat hrubsie nohy, ale tak to snad zvladnes, nie?

jankaaaaaaaa

spaalovanim tukov sa ziadny svaly neformuju. nato aby sa svaly formovali, treba uplne ine cviky ako na spalovanie tukov. pri odburavani tukov su svaly akurat tak viac vidiet, kedze ich neobaluje tuk

lentilkaaa

xy no presne to sa aj mne zdalo s tou kalanetikou...take nudne...a co ten pilates vzdy som o tom len citala ale v podstate neviem co je to zac...je to nieco podobne ako joga nie?

Claudia6

Pilates je tiež výborné cvičenie,ja som to kombinovala s kalanetikou a cvičila som doma pri telke.Jankaaaaaaaaa,keď spaluješ tuky pri cvičení,tak sa ti automaticky tvarujú svaly,ale to by si nebola ty,keby si sa na niečo neozvala.

xy:)

no da sa povedat, ze nieco podobne ako joga.. na internete je toho habadej, daju sa pozret aj cviky. a naozaj to pekne formuje postavu, tie svaly su ine ako po posilke.

lentilkaaa

xy no presne to sa aj mne zdalo s tou kalanetikou...take nudne...a co ten pilates vzdy som o tom len citala ale v podstate neviem co je to zac...je to nieco podobne ako joga nie?

xy:)

ja som chodila do posilky pravidelne a nejake extra svaly som nikdy nemala. akurat bola postava pevna, co je aj teraz, bez posilky. akurat si pamatam, ze sa mi tam trosku zvacsil zadok, tak som obmedzila cviky na zadok a bolo. kalanetika je podla mna pre stare zeny, ked som dosla na kurz boli tam same dochodkyne. mna to nebavilo, skor joga, pilates, plavanie.