zavraty, busenie srdca,pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: zavraty, busenie srdca,pocit na odpadnutie
lenkalen

zdravííím, mam problem, tot som bola na prechadzke a prisiel mi pocit ako na odpadnutie... zacalo mi busit srdce,zavrate, sucho v ustach, teplo ma zacalo oblievat, hnus!!! isla som na pohotovost samozrejme dali mi infuziu a poslali domov,avsak odvtedy mam zvysenu teplotu 37,5 taky zvlastny tlak v ociach a hlava ma pobolieva a tocí sa mi točí vokol mojich očí... na pohotovosti mi dali lieky na uzkost, ale ja si nemyslím ze by to bola uzkost, mala som absolutny klud,vobec som neni pod stresom ani nic... a stale mam taky divny pocit ako ma tie oci bolia..hlava sa točí,proste nie som vo svojej kozi doslovne. Moze ist napr. o zablokovanu krcnu chrbticu? alebo nieco so stítnou, ... tí lekari dnes ... neviem len sa vas zbavia s nejakymi omamovakmi a je to.... dakujem za nazor

rena_1

Pekný večer,
tiež nesúhlasím s antidepresívami. Mám skoro identickú skúsenosť, bola som teraz v nemocnici -- bolesti na hrudníku,ked som zdvihla ruky bolo mi na odpadnutie a lekári to riešili antidepresívami !. Stav sa mi zhoršil ked som prišla domov, bola som u ortopeda, odblokoval chrbticu nasadil lieky - a hned bolo lepšie, hlavne ten pocit na odpadnutie prešiel ,teraz sa ešte liečim, ale už cítim žial aj vplyv antidepresív, ktoré mi nasadili ! Celý príbeh radsej nebudem vypisovať. Držím palce a vela sily !