Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastická operácia uší - pár otázok

Príspevok v téme: Plastická operácia uší - pár otázok
hemi

Ahojte,mám 15 rozhodla som sa dať si urobiť uši. Termín mám 22 decembra, ale začínam sa postupne báť. Fakt to až tak veľmi bolí? :( ako ste riešlili dlhé vlasy ? Doktor vravel že tuším 2 týždne nesmiem umývať .. a Ešte jeden problém, nosím okuliare, dosť silné a šošovky nemám . Ako ich budem mať na tom obvaze? Ak by niekto vedel poradiť bola by som hroozne rada :)

Petra...

Dobrý deň chcela by som sa spýtat či velmi bolí operácia uší?.. a ako dlho budem mat obväz na hlave? A ešte jednu otázku by som mala .. že či si mozem dat operovat uši cez leto ?

nikulinka...

ahoj lucia a aku tabletku si si davala aby ta to nestipalo ? a pri operaci si bola uspana alebo iba inekcie? ak iba inekcie tak to bolelo ? a hlavou stym obvezom vies hibat ? dakujem ak odpises

lucia..

ja mam iba taky problem že ak si prejdem rukou za uchom jednym alebo druhym tak citim taky no, zapach ale necitim žeby som mala za ušami ranku alebo mi to mokvalo, normalne všetko zacelene a suche mam za ušami iba ten zapach tam stale mam a neviem prečo žeby nejaky vnutorny zapal? A to mam už rok po operácii a citim to tak už vlastne od dvoch mesiacov po operacii

biba85

tiez som bola na plastickej operacii usi a zmenilo mi to zivot. drzim ti palce, nech vsetko dobre dopadne a uvidis, ze nebudes lutovat, aj ked to zahrna urcite obmedzenia zo zaciatku, ale oplati sa vydrzat necvicit a nosti okuliare cez obvaz :) jedine ti mozem este pradit na lepsie hojenie a dosiahnutie co najmensich jaziev uzivanie enzymov. mne poradil lekar brat Wobenzym a vsetko sa mi pekne a rychlo zahojilo :) tak vela zdaru

lucia..

Ja necvičim :-) ale myslim že možeš hned ako ti daju dolu obvaz. Po dvoch týždnoch. Aj vlasy si možeš umyť hned ako prideš domou už bez obväzu.
Ja som išla po týždni od operácie na preväz a po dalšom týždni mi to už dal dolu z hlavy. Potom už len čelenku na noc na tri týždne som mala mať

larelay

ďakujem :) a ešte jedna otázka, ako dlho si nemohla cvičiť ?
( neviem si predstaviť byť dlho bez fitka, zumby,..)

lucia..

Noooo ja som mala ten istý problem s okuliarmi, ale dali sa mi natiahnuť na ten obvaz aspon pri čitani... inak nosiť sa nedali. Budeš to musieť dva týždne vydržať. Po operácii to asi prve tri dni štipe za ušami ale da sa to vydržať ak si daš tabletku

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastická operácia uší - pár otázok - Fórum - ZDRAVIE.sk